Szokująca wizja ekspertów nt. KORONAWIRUSA! Epidemia skończy się (…)!

Epidemia koronawirusa z każdym dniem rośnie i zbiera śmiertelne żniwo. Póki co nie ma powodów do zadowolenia, a przerażeni ludzie pytają władze ile to jeszcze potrwa. Niestety wizja ekspertów nie jest optymistyczna.

O tym, że jest źle świadczy globalny alert jaki ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia. Koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie i z każdym dniem słyszymy o kolejnym kraju, w którym znaleziono ofiarę epidemii. Przypadki zarażenia zdiagnozowano min. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Hiszpanii. Specjaliści cały czas pilnie pracują nad stworzeniem odpowiedniej szczepionki, która będzie skuteczna w walce ze śmiertelnym wirusem. Jednak póki co wizja ekspertów nie napawa optymizmem. Ludzkość musi przygotować się na prawdziwe zmagania z koronawirusem, który podobnie jak wirus wściekłych świń może z czasem stać się częścią naszego świata, do którego trzeba będzie się przyzwyczaić.

 

ZOBACZ:Chińskie władze przyznały się do BŁĘDU ws. koronawirusa! Stało się najgorsze.

 

Po pierwsze stworzenie szczepionki może zająć jeszcze bardzo dużo czasu, po drugie nie wiadomo jakie będą jej efekty. Eksperci rozważają kilka scenariuszy przebiegu i rozprzestrzeniania się epidemii. Bardzo możliwe, że rozprzestrzenianie się patogenu będzie pod kontrolą zdrowia publicznego i będzie to najlepszy scenariusz. Istnieje jeszcze możliwość „wypalenia się”, samounicestwienia się wirusa. Ostatni scenariusz jaki przewidują eksperci to taki, że koronawirus stanie się czymś powszechnym i zostanie „częścią naszego świata”. Jak będzie naprawdę przekonamy się w niedalekiej przyszłości

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Marta Manowska ZOSTAŁA ZATRZYMANA na lotnisku! Płakała, bo…

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.com

 

 

 

 Komentarze