SZOKUJĄCA zmiana pogody! Tak dawno już nie było!

Takiej pogody chyba już dawno nie było. Jak się okazuje już niedługo dojdzie do gwałtownej zmiany pogody. Zobacz koniecznie, ile będzie stopni. 

Niedawno poinformowaliśmy o sporej zmianie pogody w różnych częściach Polski.

ZOBACZ TAKŻE: IMGW wydało WAŻNY komunikat! Pogoda GWAŁTOWNIE się zmieni!

Jak się okazuje już niedługo nastąpi kolejna, tym razem szokująca zmiana pogody. Przez Polskę przejdzie jeszcze fala ciepłego powietrza.

W środę w Polsce pojawi się dosyć ciepłe powietrze. Na następny dzień temperatura na termometrach będzie wynosić nawet i 20 stopni. Mimo wszystko taka ładna pogoda nie utrzyma się zbyt długo. Później nastąpi już tylko ochłodzenie.

W weekend nie spodziewamy się ładnej pogody. Temperatura wynosić będzie od 10 do 15 stopni Celsjusza. Temperatura na pewno nie przekroczy 16 stopni.

Między październikiem, a listopadem coraz częściej mówi się o ochłodzeniu. Temperatura będzie wynosić wtedy między 7, a 8 stopni, a do 12 stopni na zachodzie Polski.

Czy czeka nas śnieg zimą? Od jakiegoś czasu Polacy nie mogą doczekać się zimy z prawdziwego zdarzenia. Na razie nie wiadomo jak będzie w tym roku, natomiast bardzo możliwe, że spadnie śnieg. W niektórych miejscach zresztą spadł już pierwszy śnieg. Mowa tu np o Kasprowym Wierchu, gdzie puch wynosi nawet 7 cm.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Cieszycie się, że jeszcze przez jakiś czas będzie ciepło?

 Komentarze