Szokujące doniesienia o JANIE NOWICKIM! Już nie zobaczymy go w…

Jan Nowicki, szokujące doniesienia

Szokujące doniesienia o JANIE NOWICKIM! Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów podjął dramatyczną decyzję o zawieszeniu kariery filmowej. Już nie zobaczymy go w nowych produkcjach.

Szokujące doniesienia o JANIE NOWICKIM!

Ostatnio do mediów napłynęły niepokojące informacje na temat wybitnego polskiego aktora, Jana Nowickiego. W rozmowie z dziennikarzami czasopisma Super Expressu „Wielki Szu” wyjawił, że zawiesza karierę aktorską.

 

Sprawdź również: Fanki płaczą! ODSZEDŁ ulubiony aktor „Na Wspólnej”…

 

„Ja już się skończyłem. Z pytaniami odnośnie grania proszę dzwonić do innych. Mnie to już nie interesuje” – wyznał bez ogródek Jan Nowicki.

 

 

 

Aktor w listopadzie zeszłego roku skończył 80 lat. Praca na planie wiąże się z wyczerpującym wysiłkiem fizycznym, wymaga wielu wyrzeczeń. Aktorzy niejednokrotnie przychodzą na plan o świcie, a wychodzą z niego po kilkunastu godzinach. Czy to właśnie te powody wpłyneły na decyzję Nowickiego?

Sprawa została skomentowana przez jego żonę, a zarazem menedżerkę Annę Kondratowicz. Kobieta wyjawiła, że Nowicki pragnie odnaleźć swoje szczęście w pisarstwie.

„Jan mówi, że zmienił zawód aktora na pisarza. Nie chce grać” -mówiła dziennikarzom Super Expressu żona i menedżerka wybitnego artysty.

Jan Nowicki przyszedł na świat 5 listopada 1939 roku w Kowalu. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Artysta może poszczycić się wyjątkowym dorobkiem aktorskim. Wcielił się w około 200 ról filmowych, teatralnych. Mogliśmy podziwiać go na dużym ekranie w następujących produkcjach: „Wielki Szu”, „E=mc2”, „Sztos”, „Jeszcze nie wieczór”, „Nie ma takiego numeru”.

 

 

Zobacz: Ruda z zespołu RED LIPS NAGO? Zaliczyła wtopę podczas… [VIDEO]

Zdjęcie: Youtube

 

 

Komentarze