SZOKUJĄCE informacje o Popku! Dopuścił się kradzieży p…

Ujawniono szokujące wiadomości na temat życia prywatnego Popka, który dopuścił się kradzieży…

Popek został bohaterem nowego cyklu programu amerykańskiego serwisu Noisey i to właśnie tam raper zdobył się na szokujące wyznanie.

Serwis Noisey rozpoczął emisję nowego cyklu wideo poświęconego najdzikszym raperom na świecie. („The World’s Wildest Rapper”). Jednym z bohaterów stał się właśnie Popek.

 

W kilkunastominutowym reportażu poświęconym Polakowi, już w pierwszych sekundach materiału raper wyznał coś drastycznego. Mianowicie powiedział, że nie szuka inspiracji w innych ludziach, tylko w kokainie i alkoholu.

 

Gospodarz programu, Chuckie przyjechał na kilka dni do Polski, żeby porozmawiać z polską gwiazdą rapu. W materiale pojawiają się artyści zaprzyjaźnieni i współpracujący z Popkiem m.in. Matheo.

Raper zdradził wiele szczegółów ze swojego trudnego środowiska, w którym dorastał. Opowiedział m.in. o dwóch śpiączkach, w których łącznie znajdował się ponad rok.

 

„W wieku 16 lat uciekłem z Polski do Niemiec, gdzie przebywałem przez 3 lata, a następnie pojechałem do Amsterdamu. Tam dwukrotnie zapadłem w śpiączkę. Za pierwszym razem pozostawałem w niej przez 6 miesięcy. Zjadłem 9 tabletek LSD. 10 i 11 umieściłem tutaj [Popek pokazuje na oczy]. Byłem w śpiączce przez 6 miesięcy, a po wybudzeniu się nie mogłem chodzić ani mówić przez 3 lub 4 tygodnie. Kiedy opuściłem szpital, to powiedziałem sobie: „nigdy więcej nie wezmę tego g..na”. Wiesz, co stało się 2 godziny później? Zasnąłem na kolejne 8 miesięcy” – zdradza.

 

ZOBACZ TEŻ:Tak Krupa traktuje DZIECKO, gdy nikt NIE patrzy!

 

Ponadto Popek przyznał się, do kradzieży jakiej dopuszczał się razem z ojcem. Twierdzi, że jego własny ojciec pomagał mu w „interesach”.

„Kradliśmy razem portfele. Moja matka nie mogła tego znieść i odeszła z innym mężczyzną. Ojciec nie żyje, zamordowano go w pokoju hotelowym w Krakowie„- wyznał raper.

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze