SZOKUJĄCE informacje ws. Mariana Banasia! Ma dwie…

banasia

Kamienica, w której lokale na godziny wynajmowali gangsterzy należała do Marcina Banasia. Teraz ujawniono kolejne szokujące fakty dotyczące 64-latka. Okazuje się, że był również właścicielem części budynku stojącego obok. On i Teresa H.-S. objęli pieczę nad nim w 1991 roku. Potwierdził to Sąd Rejonowy w Legnicy.

Nikt nie wie kto tak naprawdę był pierwszym właścicielem budynku należącego aktualnie do Marcina Banasia. Jest w archiwum krótka notatka o tym, że w 1908 roku budynek sprzedano na podstawie kontraktu. Brakuje jednak informacji o tym, między jakimi ludźmi odbyła się transakcja.

W 2004 roku Marcin Banaś i Teresa H.-S. stali się współwłaścicielami kamienicy a w 2013 roku się jej pozbyli. Nie wiadomo, czy mężczyzna wpisywał udziały, kiedy pełnił funkcję w Ministerstwie Finansów (2005-2008). Niestety, nie można się już tego dowiedzieć, gdyż dokumenty już nie są dostępne publiczne.

 

ZOBACZ:TO zrobiono Piotrowi Woźniakowi-Starakowi! Ludzie płakali!

 

Wiadomo, że pokoje na godziny wynajmował on znanemu gangsterowi Wiesławowi K. ps. Simon. Ponadto, z wynajmu dwóch lokali inkasował rocznie 65,7 tysięcy złotych. Centralne Biuro Antykorupcyjne pół roku temu rozpoczęło kontrolę oświadczeń majątkowych. W wielu oświadczeniach majątkowych stwierdzono nieprawidłowości, które aktualnie próbuje rozwiązać zespół zajmujący się sprawą. Nie wygląda to jednak zbyt ciekawie. Dodatkowe informacje o tym, że był współwłaścicielem części budynku mieszczącego się obok nie wróżą dobrze na przyszłość. O wszelkich nowych informacjach będziemy na bieżąco informować.

źródło: fakt.pl fot. screenshot

Komentarze