Szokujące nagranie z Chin! Samotny czterolatek w centrum covidowym! (VIDEO)

Nagranie pochodzi z chińskiego miasta Putian pokazuje 4-letniego chłopca, który ma pozytywny test na Covid.

Chłopiec został odizolowany od rodziny i przewieziony do centrum covidowego. Na video widać 4-latka w ochronnym kombinezonie i małą walizką.

Jak twierdzą chińskie media, w szpitalu Putian znajduje się 28 dzieci w wieku szkolnym i 8 w wieku przedszkolnym. „Pielęgniarka powiedziała, że dzieci leczone w izolatkach są bardzo odważne i chętne do współpracy.” – napisano w komunikacie.

 

https://twitter.com/Byron_Wan/

 

Jednak nagranie opublikowane na Twitterze wywołało falę oburzenia i współczucia wobec tak małych dzieci. Izolację maluchów od ich rodziców i rodziny uznano za coś karygodnego i element propagandy.

 

Wtf!! Czy dzieciak nie powinien być w domu, zamiast straszyć tego biednego dzieciaka, zabierając go rodzicom. Jestem pewien, że rodzice również mogą izolować się z dzieckiem. Ale czekaj, tak postąpiłyby przyzwoite narody. To jest Flaga Chin, gdzie rządzi KPCh

 

Cóż, to jest nieludzkie…. Naprawdę? Powiedz mi, że w tej historii jest coś więcej niż samotne dziecko wędrujące po szpitalu…..

Prawdopodobnie tylko film instruktażowy propagandowy dla reszty świata do naśladowania. Wyobrażam sobie, że pozwoliliby temu dzieciakowi zdjąć kombinezon kosmonauty, gdy tylko skończą filmowanie.

– pisano w komentarzach.

 

Nagrania za szpitala w Putian poniżej.

 

>>>Maja Rutkowski w żałobie. „Moje serce rozleciało się na tysiące kawałków”

 

 

https://twitter.com/shanghaidaily/status/1437970575096307716

Komentarze