Szokujące słowa 14-letniej Roksany Węgiel: „ODWALAŁAM GRUBE AKCJE”

Roksana Węgiel to 14-letnia wokalistka pochodząca z naszego kraju. Urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Telewidzom znana jest ze swojego udziału, a także zwycięstwa w muzycznym programie „The Voice Kids”.

Podczas udziału w programie realizowanym przez TVP, nastolatka była podopieczną jurorki Edyty Górniak. Mimo młodego wieku, artystka stała się prawdziwą ulubienicą publiczności. Charakteryzuje ją mocna i niesamowita barwa głosu.

 

Pod koniec 2018 roku Roksana podbiła serca fanów na całym świecie i zwyciężyła Junior Eurowizję.

Zobacz też: Zenek Martyniuk zarabia miliony! SPRAWDŹ ile bierze za godzinę występu

Kilka dni temu młoda wokalistka gościła w programie Kuby Wojewódzkiego.

Jakub dopytywał, co pomogło Roksanie Węgiel odnieść międzynarodowy sukces.

Wydaje mi się, że najważniejsza jest praca. Kiedyś mój trener powiedział, że dziesięć procent talentu, a reszta to ciężka harówa, ale szczęście też się przydaje. Uważam, że jestem szczęściarą – stwierdziła.

W pewnym momencie Roksana zaczęła wspominać swoje dzieciństwo i zdobyła się na bardzo odważne wyznanie…

Zawsze byłam trochę inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Czasem mam wrażenie, że ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka. Jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona, teraz też jestem trochę. Miałam wiele głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu, miałam siedem lat i planowałam wczasy. Chciałam zostać na noc poza domem. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. (…) dostałam niezły ochrzan. Grube akcje odwalałam  przyznała 14-letnia artystka.

Lubicie Roksanę Węgiel? Uważacie ją za utalentowaną wokalistkę? Podzielcie się swoimi refleksjami w komentarzach.Komentarze