SZOKUJĄCE słowa Dody! Tego nikt się nie spodziewał!

Te słowa Dody szokują! Nikt się tego nie spodziewał! Co się wydarzyło?

Doda zdecydowała się na odważne wyznanie. Zamieściła je na Instagramie. Okazuje się, że życie znanej piosenkarki nie było łatwe. Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!

Co napisała Doda?

– Tyle razy, ile miałam podcięte skrzydła, upadałam i się ledwo podnosiłam, to tylko wiem ja niestety. A szkoda, bo to nic pokrzepiającego słysząc: ty Doda jesteś niezniszczalna, ty zawsze dajesz radę, ty się niczym nie przejmujesz, to można zranić Dodę? Można – stwierdziła.

Kolejne słowa artystki są jeszcze bardziej dramatyczne!

– Ale ja liże rany w samotności i doskonale potrafiłam ukryć ból. Nie da się złamać już połamanego serca, ale pamiętajcie, że moje skrzydła, choć odrastały większe to ZAWSZE towarzyszyło temu cierpienie, zwątpienie i mrok. Dziś moje skrzydła dają schronienie innym, ale wciąż nie mi samej. Jestem bardzo wrażliwa, a mój tupet i zbuntowana natura to jedyne co mnie chroni 😉 tak bardzo nie mogę doczekać się premiery mojej autobiografii. Niestety ludzie nie mają zielonego pojęcia kim naprawdę jestem… a ja nie mam pojęcia kiedy skończę ją pisać, aby nareszcie to wyjawić 😁🤷‍♀️ – dodała.

Czekamy na tę autobiografię. To może być wstrząsająca lektura! Jak widać Doda skrywa w sobie mnóstwo tajemnic! Kiedy je poznamy?

Zobacz także: Będzie pogodowy KATAKLIZM! Spadnie PÓŁ METRA śniegu!

Co na to internauci?

W Twojej autobiografii będzie informacja, w jaki sposób wytworzyłaś w sobie ten tupet?

Wybierając Cię na idolkę podjąłem najlepszą decyzję w życiu ❤️ dorastałem i zmieniałem się razem z Tobą🙂 jesteś wyjątkowa pod każdym względem💋 Każdemu fanowi wydaje się, że zna Cię bardzo dobrze, owszem w jakiś sposób na pewno, ale gdzieś tam w środku jest ta prawdziwa Doda, a raczej Dorota którą znasz tylko Ty i rodzina ❤️ Już nie mogę się doczekać tej autobiografii ❤️ ściskam!

Jesteś wrażliwą, empatyczna, kochającą kobieta. Wszystko to chowasz pod wierzchnia warstwa siły, energii, niezależności. Masz taki charakter, że roztaczasz wokół to, co twarde, nie do zdarcia. Ludzie wykorzystują to świadomie, bądź mniej świadomie. Masz garstkę ludzi bliskich sercu, którzy pomagają się podnieść kiedy reszta zostawia z Ciebie zgliszcza, biorąc to, co chcą, nie licząc się z tym, że będziesz cierpieć. Ale nie z Tobą te numery☺️ podnosisz się , kiedy źli ludzie cieszą się, że Cię pokonali i udowadniasz swoją siłę. Co raz stając się większą! Pozdrawiam Cię serdecznie!

Wyglądasz na 16 lat, jak to zrobiłaś? 😊

Czy myślałaś kiedyś o filmie biograficznym? Jako producentka już mogłabyś wyprodukować swoją biografię ♥️ Mam nadzieję, że kiedyś się to wydarzy 🤣🥰

Fot. Instagram

Ta biografia zapewne będzie wydawniczym hitem. Przebije wyniki książek Remiugiusz Mroza?

Zobacz także: Sanepid ŁAMIE prawo?! Co dalej z kontrolami?

Fot. InstagramKomentarze