SZOKUJĄCE słowa eksperta na temat koronawirusa! Nie pozostawia złudzeń!

Koronawirus w Polsce pojawił się w marcu bieżącego roku. Mimo tego, iż było to jakiś czas temu Polska wciąż zmaga się z groźnym wirusem i nic nie wskazuje na to, aby liczba zakażeń miała spadać. Teraz na temat COVID-19 wypowiedział się znany profesor. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Na temat COVID-19 teraz wypowiedział się popularny profesor – Krzysztof Simon. Na antenie TVN24 nazwał antycovidowców szaleńcami. Jak stwierdził oni blokują wszelkie działania i gdyby nie oni epidemia w Polsce nie miałaby miejsca.

Przy tej skali coraz więcej osób się zakaża. Ma to minus, bo dochodzi do zakażeń i plus, bo powstaje bariera, ktoś nabiera odporności. Aby nie doprowadzić państwa do upadku, muszą być jakiekolwiek restrykcje, ale w sposób racjonalny

-dodał.

To jednak nie wszystko. Prof. Simon ma dla nas złe wieści.

Straciliśmy czas podczas wakacji, kompletnie. Wybory, głosowania, opowieści, kompletne bzdury. (…) Jest późno, epidemii nikt nie kontroluje

-zaznaczył.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w Polsce. WSTRZĄSAJĄCY plan rządu! Chcą…

Jego słowa obiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Jedni przyznawali mu rację, inni internauci wręcz przeciwnie – uważali, że po raz kolejny straszy koronawirusem.

A Wy co sądzicie na temat jego słów? Myślicie, że ma rację czy raczej mija się z prawdą?Komentarze