SZOKUJĄCE słowa Margaret! Czuje się bardziej EUROPEJKĄ niż POLKĄ!

Od jakiegoś czasu Małgorzata Jamroży znana bardziej jako Margaret bardzo lubi zaskakiwać wszystkich swoimi wypowiedziami. Tym razem zszokowała. Stwierdziła, że czuje się bardziej Europejką niż Polką.

Małgorzatę Jamroży znaną bardziej jako Margaret szerzej poznać mogliśmy dzięki piosenkom pt. „Thank you very much” i „Wasted.” Wcześniej wystąpiła także w znanym programie telewizyjnym pt. „Szansa na Sukces.”

W późniejszym czasie nagrała jeszcze wiele piosenek wraz z teledyskami, które biły rekordy popularności na YouTube. Na samym początku były to tylko piosenki w języku angielskim ostatnio jednak gwiazda nagrywa utwory tylko w języku polskim, w zupełnie innym stylu.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla portalu Vajbs.pl gwiazda wyznała, że…czuje się bardziej Europejką niż Polką. Ta wypowiedź zszokowała polskie społeczeństwo. Większość osób krytykowało te słowa. Co dokładnie powiedziała gwiazda?

Ciężej jest chyba napisać dobrą piosenkę po polsku z dobrym tekstem, który nie jest o „dupie Maryni”, tylko jest o czymś. Myślę, że to jest trudniejsze, natomiast ja trochę tupię nogą i się złoszczę na to, bo ja czuję się Polką, ale czuję się też Europejką. W sensie bardziej Europejką niż Polką i się złoszczę kiedy my, Polacy jesteśmy tacy zawzięci i nie chcemy się uczyć tego angielskiego

-powiedziała Margaret.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że przesadziła? Sądzicie, że rzeczywiście czuje się bardziej Europejką niż Polką, czy to tylko niefortunne sformułowanie?

 Komentarze