Szokujące słowa znanej tenisistki: „Mediami rządzi DIABEŁ!”

Szokujące słowa znanej tenisistki: „Mediami rządzi DIABEŁ!”

Nie milkną echa po kontrowersyjnej wypowiedzi znanej tenisistki. Kobieta cały czas utrzymuje, że media, telewizja, internet są w rękach diabła.

 

Teorie spiskowe bardzo dobrze się sprzedają, wielu w nich widzi zawsze jakieś ziarno prawdy. Illuminati, masoneria rządzą światem itd. Teraz wypowiedź znanej tenisistki poruszyła wielu.

 

Margaret Court to znana tenisistka australijska, zwyciężczyni 64 turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Należy do kościoła zielonoświątkowców, a także prowadzi centrum chrześcijańskie Victory Life Centre. Jej wypowiedzi budzą wiele kontrowersji.

 

Ostatnimi czasy powiedziała, że mediami steruje diabeł. „Diabeł przejął media, polityków, edukację i telewizję. Chce kontrolować naród, aby mógł wpływać na ludzkie myśli i usta”. W swoim przemówieniach potępia homoseksualizm i wprowadzanie małżeństw jednopłciowych. Według Margaret Court chodzi o to, by zniszczyć chrześcijaństwo, a by na jego miejsce weszła niemoralność.

 

Głoszone treści przez sportowca budzi wielki niepokój wśród przedstawicieli różnych organizacji sportowych. Przykładowo organizatorzy Australian Open wydali specjalne oświadczenie, w którym potępiają chrześcijańską działalność Margaret. Napisali, że jej wystąpienia „nie są zgodne z naszymi wartościami równości i różnorodności. Nasz sport jest otwarty na wszystkich – bez względu na płeć, umiejętności, rasę, religię czy orientację seksualną”.

 

Margaret Court jest znana z wielu takich wypowiedzi. Jej zdaniem, na przykład, ruch LGBT przypomina nazizm i komunizm. Ideologia LGBT, według niej, próbuje dokonać zmiany mentalnej, szczególnie w małych dzieciach, by pozbawić ich chrześcijaństwa. Co więcej, jak głosi Court orientację seksualną można zmienić poprzez modlitwę do Boga. Jej wypowiedzi sprawiają, że została nazwaną homofobką.

 

ZOBACZ TEŻ: Będzie WOJNA z Rosją?! Prezydent Andrzej Duda 6 stycznia…

 

Jak podaje Wikipedia: „W 1970 roku Court pochwaliła politykę apartheidu Południowej Afryki:”W Południowej Afryce jest to znacznie lepiej zorganizowane niż w jakimkolwiek innym kraju, szczególnie w Ameryce. Uwielbiam Południową Afrykę i chętnie tu wrócę”. A Wy zgadzacie się z tym co mówi Margaret Court? Czy jednak trochę już przegina? Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.Komentarze