SZOKUJĄCE wyznania córki MAŁYSZA! Zdradziła kilka ZNACZĄCYCH sekretów!

Karolina Małysz postanowiła przerwać milczenie i ostatnio coraz częściej zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych. Niedawno odpowiadała na pytania zadane przez jej obserwatorów na Instagramie. Wyjawiła przy okazji, co się dzieje w ich domu.

 

Córka Adama Małysza przez długi czas starała się unikać środków masowego przekazu. Zdarzało jej się jednak wystąpić w prasie, choć najczęściej nie było to planowane. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie i dziewczyna postanowiła zorganizować tzw. Q&A, czyli udzielać odpowiedzi na pytania zadane przez internautów. Tymczasem nikt nie spodziewał się takiej szczerości…

 

Na początku Karolina Małysz wyjawiła, że jej waga wynosi zaledwie 50 kg oraz jak odtąd nie została zaproszona do udziału w żadnym z programów telewizyjnych. Później powiedziała, że nigdy nie zamierzała wzorować się ojcem. Dzisiaj natomiast nad tym ubolewa.

 

Po chwili zaczęło się już robić odrobinę bardziej emocjonująco. Wielu wie o tym, że dziewczyna jest w związku z urodziwym Kamilem, za którego ma w planach wyjść po ukończeniu studiów. Jak poinformowała, nie ma jeszcze pewności, czy zamieszkają razem już na stałe w Krakowie, gdzie przebywają obecnie. Zdradziła również, że będą na razie wynajmować jeszcze mieszkanie, ponieważ nie czas jeszcze na urządzanie własnego domu.

 

Kamil jest rok starszy ode mnie. Oświadczył się po pięciu latach. To mój pierwszy chłopak tak na poważnie. (…) W tym momencie nawet nie wiemy, gdzie chcemy zamieszkać, więc na początek raczej mieszkanie

– mówiła Karolina.

 

Opowiedziała także o tym, jak widzi w przyszłości organizację ich wesela.

 

Mam sporą rodzinę, więc na pewno będzie dość duże, ale nie aż tak. (…) To zależy od sytuacji epidemiologicznej i aktualnych obostrzeń. Wesele będzie raczej w stylu glamour, ale akcent góralski na pewno będzie obecny. (…) Planuję pozostawić swoje plus przyjąć męża. Bardzo podobają mi się dwuczłonowe nazwiska.

Poza tym oznajmiła, że nie jest obecnie w ciąży i jeszcze jej nie planuje mimo że lubi dzieci. Uważa, że nie jest gotowa w tym momencie na zostanie matką.

 

Padło jeszcze pytanie o to, jak wygląda na co dzień życie w jej rodzinie – czy zdarzają się nieporozumienia i kłótnie, na co odparła, że jak w każdej rodzinie, ale nie są długotrwałe.

 

Źródło: pomponik.pl

Fot.: YouTube (screen)

Komentarze