Szokujące wyznanie 13-latki i jej 10-letniego chłopaka! „Będziemy mieli (…)”!

Opinia publiczna w Rosji jest zszokowana wyznaniem 13-latki i jej 10-letniego chłopaka, którzy przyznali się, że będą mieli dziecko. O sprawie pisaliśmy kilka dni temu. Teraz dziewczynka pojawiła się w programie telewizyjnym, w którym wyznała, że ojcem jej dziecka na pewno jest 10-letni Iwan!

13-letnia Daria pojawiła się w studiu, gdzie ze szczegółami opowiedziała jak wygląda jej związek z 10-letnim Iwanem. Nastolatka, która jest w ósmym tygodniu ciąży wyznała również, że wychowaniem dziecka mają zająć się rodzice młodocianej pary, którzy w pełni akceptują ich miłość. Daria mówiła min. że nie zostawi swojego 10-letniego chłopaka, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. W podobnym tonie wyraża się Iwan. Para poznała się w 2019 roku i od tej pory są nierozłączni.

 

ZOBACZ:Pokazała, jak wygląda jej brzuch po CZTERECH ciążach! Internautki są jej wdzięczne…

 

Mimo, że nastolatka, która jest w drugim miesiącu ciąży przekonuje, że to 10-letni Iwan jest ojcem jej nienarodzonego dziecka nie wszyscy chcą w to uwierzyć. Według specjalistów chłopiec nie osiągnął jeszcze dojrzałości płciowej i istnieją spore podejrzenia, że został wplątany w tę historię. Nastolatka nie chce jednak tego słuchać i planuje w przyszłości ożenić się z Iwanem. Na dowód tego w mediach społecznościowych oboje zaznaczyli, że są małżeństwem! Daria zdradziła również w jakich okolicznościach poczęli dziecko. Do zbliżenia miało dojść w domu chłopca kiedy nie było w nim nikogo. O tym, że jest w ciąży dowiedziała się z testu ciążowego, który kupiła jej matka. To właśnie wtedy przyznała się z kim będzie mieć dziecko. Pomóc w wychowaniu ich przyszłego potomka ma 28-letnia matka Iwana. Sprawa ciąży nastolatki jest również badana przez policję, która zbiera materiały.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Długo TO UKRYWALI! Ciąża księżnej to tak naprawdę…

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze