Szokujące wyznanie córki Stevena Spielberga! Wyjawiła, że jest aktorką filmów (…)!

W światowych mediach aż huczy po odważnym wyznaniu córki Stevena Spielberga. 23-letnia Mikaela Spielberg przyznała się, że jest znudzona dotychczasowym życiem i zaczęła występować w produkcjach dla dorosłych! Młoda kobieta zdradziła jak na jej decyzję zareagował słynny reżyser. Ma również nadzieję, że nowa praca będzie dla niej przyjemnym doświadczeniem.

Córka Stevena Spielberga lubi szokować i podobnie było tym razem. 23-latka jest adopcyjną córką amerykańskiego reżysera. Mikaela została przez niego adoptowana, kiedy była dzieckiem. Ostatnio młoda kobieta wyznała Spielbergowi i jego żonie Kate Capshaw, że występuje w filmach dla dorosłych. Zrobiła to podczas rozmowy przez FaceTime. Mikaela Spielberg powiedziała, że rodzice nie zrobili jej awantury i „nie byli zdenerwowani”. Jej nowe zajęcie miało ich mocno „zaintrygować”. Córka słynnego reżysera znana jest wpadania w kłopoty. W przeszłości zmagała się z depresją i uzależnieniem od alkoholu.

 

ZOBACZ:Gwiazda Instagrama oszukała miliony fanów! Nikt nie zorientował się, że zdjęcia z wakacji (…)!

 

23-latka ma nadzieję, że nowa praca pozwoli jej się ustabilizować i uniezależnić finansowo od sławnego taty. Kobieta powiedziała, że zdecydowała się zmienić pracę, ponieważ była zmęczona dotychczasowym zajęciem, które w ogóle nie przynosiło jej satysfakcji. Córka słynnego reżysera gra w soft porno i występuje solo. Mikaela wyznała, że nigdy nie zagrałaby przed kamerą z mężczyzną czy kobietą. Dodała również, że dobrze się czuje i jest zadowolona, że może sprawiać przyjemność sobie, jak i innym. Córka Spielberga ma nadzieję, że nowa praca otworzy przed nią nowe możliwości. Jej marzeniem jest praca striptizerki w nocnym klubie!

 

ZOBACZ TAKŻE:Gwiazda serialu „Ranczo” pokazała się NAGO na Instagramie! Wszyscy zobaczyli jej…

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 Komentarze