Szokujące wyznanie polskiego rapera! Partnerka DŹGNĘŁA GO NOŻEM…

Kartky (Jakub Jankowski) to polski 30-letni raper, który urodził się w Bytomiu. Od 2015 roku jest jednym z członków wytwórni QueQuality, należącej do rapera Quebonafide. Kilka dni temu na temat artysty zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą jego dziewczyny. Partnerka Kartky’ego oskarżyła go o przemoc domową. Co na to Kartky?

Przypominamy, że partnerka muzyka Wiktoria Cwynar, oskarżyła Jakuba Jankowskiego o znęcanie się nad nią. Dziewczyna zarzuciła artyście, że od dwóch lat jest dręczona zarówno psychicznie jak i fizycznie, co doprowadziło ją do skrajnej depresji i prób samobójczych.

Mimo, że początkowo raper milczał, postanowił zabrać głos w tej sprawie. Jankowski przedstawił zupełnie inny obraz tej sytuacji. Wyznał także, że dziewczyna próbowała skrzywdzić go przy użyciu noża…

Bardzo chciałem tego uniknąć, ale niestety nie mam wyjścia. Chciałem to załatwić prywatnie (…) nie mam tutaj zamiaru robić z Victorii osoby chorej psychicznie. Sam nie jestem święty, niestety, i w przeszłości popełniłem wiele błędów. Jednak to, że dostałem od Victorii kilkadziesiąt razy w głowę, leżąc na ziemi, byłem potraktowany nożem czy duszony przed koncertami, to fakt. 

Mężczyzna dodał, że dziewczyna była bardzo zazdrosna. Robiła mu ciągłe awantury, stosowała przemoc fizyczną.

Po KAŻDYM teledysku, (…) kiedy Victoria nie grała w nim głównej roli, po powrocie do domu byłem kopany, uderzany telefonem w głowę (nie wspominając o innych zachowaniach). Po koncertach robiła mi regularne awantury o „robienie sobie zdjęć z fankami”(…)Nie piszę tego posta, żeby się wybielić. Piszę go po to, żebyście choć trochę poznali moją wersję wydarzeń dodał Kartky.

Raper wspomniał również jedną z ostatnich sytuacji, podczas której Victoria dźgnęła go nożem. Jako dowód, załączył film, na którym widać jak partnerka chodzi po mieszkaniu z ostrym narzędziem.

https://youtu.be/SsmkalkihTM

Trafiła mnie centymetr od płuc. Bez żadnego powodu. Bo znowu była brana wódka zmieszana z tabletkami od psychiatry. Po tym ataku Victoria kopała mnie na ziemi w miejscu krwawiącej ranyopowiada raper.

Do sprawy odniosła się wytwórnia QueQuality, która z którą współpracuje raper Kartky.

Jesteśmy firmą fonograficzną i nie mamy w zwyczaju angażować się w prywatne życie naszych artystów. Ich relacje intymne oraz związki pozostają poza zakresem naszej wiedzy. Jednocześnie chcemy wyraźnie podkreślić, że potępiamy jakiekolwiek formy agresji. Jesteśmy dalecy od wydawania osądów i skreślania ludzi na podstawie oskarżeń. W naszym odczuciu sprawa powinna zostać finalnie rozstrzygnięta przez odpowiednie instytucje, a nie Internet i media.

Źródło: Instagram

Zobacz też: Dziwne zachowanie polskiego AKTORA. Zrobił TO na grobie RAPERA!

Zdjęcie: InstagramKomentarze