Szokujące zachowanie Polki. Zrobiła rodakom antyreklamę

Jedna z amerykańskich gazet napisała artykuł o polskiej sprzątaczce. Temat szybko podchwyciły media. Kobieta zapewniła nam antyreklamę. 

Pierwszy o Polce napisał ,,New York Post”. Przedstawił historię sprzątaczki, która zamiast wykonywać swoją pracę, wypijała gospodarzom alkohol zostawiając niejednokrotnie jeszcze większy bałagan. Niestety historia wpisuje się w stereotyp Polaków jako osób, które nie stronią od alkoholu. Zawdzięczamy sprzątaczce zbędną antyreklamę.

 

 

Dziennikarze z nowojorskiej gazety opisali sprawę Polki po tym jak zgłosił się do nich Nicholas Gomes. Kobieta, którą zatrudnił do sprzątania nie wywiązywała się jednak ze swoich obowiązków. Mało tego, pewnego dnia po powrocie do mieszkania zastał półnagą sprzątaczkę śpiącą na kanapie. Znalazł również pustą butelkę po brandy oraz leżący na ziemi popsuty sprzęt elektroniczny. Polka miała zapłacić na wyrządzone szkody 2 tysiące dolarów, jednak oddała jedynie 400 dolarów. 

 

 

Okazało się, że podobny problem z Joanną O. miało więcej osób. Za każdym razem znikał alkohol i sprzątaczka, która skutecznie uchybia się od wypłacenia rekompensaty za zniszczenia.  

 

 

 

 

ZOBACZ:Wstrząsające morderstwo. Zabił ją na oczach sąsiadów

 

 

 

 

foto ilustracyjne pixaby / źródło msn.comKomentarze