Szokujące zachowanie turysty z Polski! Robił to na plaży pełnej ludzi!

Szokujące zachowanie polskiego turysty  na włoskiej plaży Muracarolo w miejscowości Nervi w pobliżu Genui zwróciło uwagę lokalnych mediów. 47-letni mężczyzna onanizował się na plaży pełnej turystów, wśród których znajdowały się dzieci! Mężczyzna nic sobie nie robił z tego, że jest dobrze widziany!

Sytuacja wydarzyła w sobotę na obleganej przez plażowiczów plaży w miejscowości Nervi. O tym, że mężczyzna zachowuje się skandalicznie przybyłą na miejsce inspektorkę policji poinformowała jedna z wypoczywających osób. Funkcjonariuszka przyjechała, aby sprawdzić czy plażowicze przestrzegają obowiązujących obostrzeń i zachowują dystans społeczny. Kobieta szybko spostrzegła mężczyznę w średnim wieku w dość dwuznacznej sytuacji. Polak stał w przycumowanej do brzegu łodzi ze spodniami spuszczonymi w dół. Szokujące zachowanie nie uszło mu płazem.

 

ZOBACZ:Przez 26 lat była więziona w zniszczonej ruderze! Piekło zgotowała jej własna matka!

 

 

47-latek został zatrzymany pod zarzutem obscenicznego, gorszącego zachowania. Mężczyzna onanizował się tam ponoć nie pierwszy raz i wcale nie przejmował tym, że widzą go inni ludzie. Ze wsparciem dla policjantki przybyło dwóch kolegów, którzy wraz z nią postanowili podejść do nudysty. Turysta z Polski został zatrzymany i przewieziony na lokalny komisariat. Wiadomo również, że znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna był dobrze znany policjantom, ponieważ nie pierwszy raz notowali go za różnego rodzaju wykroczenia.

 

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

 

źródła: o2.pl, foto: twitter.com

 

 

 Komentarze