SZOKUJĄCE zarobki Viki Gabor! SPADNIESZ z krzesła!

Wiktora Gabor znana najbardziej jako Viki Gabor jest teraz jedną z najbardziej znanych osób młodego pokolenia. Po wygranej w Eurowizji jej kariera nabrała tempa. Jak się okazuje na tyle, że jej zarobki szokują. Jeden z tabloidów ujawnił ile wynoszą. Spadniecie z krzeseł!

Kariera Wiktorii Gabor znanej bardziej jako Viki Gabor rozpoczęła się dzięki wygranej w Eurowizji Junior. Przez ten czas młoda gwiazda zdążyła już wydać płytę, oraz wiele singli wraz z teledyskami, które cieszą się niemałą popularnością.

Gabor jest tak rozchwytywana, że jej zarobki mogą szokować. Jak się okazuje ostatnio „Super Express” zdradził, że 12 latka znajduje się na 5 miejscu najlepiej zarabiających kobiet polskiego show biznesu.

„Super Express” policzył, że Gabor mogła już zarobić nawet 600 tysięcy złotych. Jest to prawie milion!

Na swoim koncie ma kampanie dla producenta telefonów komórkowych, zabawek, marki odzieżowej. Na swoim Instagramie aktywnie promowała także smakołyk dla dzieci oraz film animowany, a ponieważ obserwuje ją prawie 600 tys. osób, kwoty zaczynały się od 50 tys

-taką informację możemy przeczytać na portalu Super Express.

Nie wiadomo na razie na ile te wyliczenia Super Expressu są prawdziwe. Jeśli jednak okazałoby się,  że to prawda to nic tylko gratulować!

Co sądzicie na temat Viki Gabor? Lubicie jej piosenki? Też szokują Was zarobki, które przedstawił Super Express?Komentarze