SZOKUJĄCE zdjęcie Anny Muchy! Tego NIKT się nie spodziewał…

Anna Mucha to znana z serialu „M jak miłość” aktorka. Tym razem postawiła na dosyć nietypowe zdjęcie. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zobacz, co pokazała!

Anna Mucha to znana, polska aktorka i prezenterka. Zasłynęła dzięki roli w znanym, polskim serialu pt. „M jak miłość.” To jednak nie jedyna rola jaką zagrała. Wcześniej zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy pt. „Korczak.” Zagrała również w znanym filmie „Chłopaki nie płaczą”, czy w trzeciej części kultowego filmu „Misz Masz, Kogel Mogel 3.”

Na swoim koncie posiada także kilka spektakli w teatrze oraz rolę w serialu „Prosto w serce.” Jednak nie samym aktorstwem żyje człowiek. Ponad 10 lat temu pojawiła się w wydaniu Playboya. Jest też pisarką – autorką, książki z 2015 roku pt. „Toskania, że mucha nie siada.”

Anna Mucha jest także bardzo aktywna na swoich oficjalnych kontach w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco wrzuca swoje zdjęcia, filmy, czy nawet relacje. Nie ma dnia, aby nic nowego tam się nie pojawiło. Aktorka ma też grono swoich fanów, które bardzo chętnie śledzi jej losy. Na Instagramie obserwuje ją ponad 800 tysięcy osób.

Ostatnio jednak na swojego oficjalnego Instagrama postanowiła dodać pewną relację. Widać na niej Annę Muchę w nietypowym wydaniu. Zobacz, jak się pokazała!

(fot. Instagram, zrzut ekranu)

Podoba Wam się? 🙂Komentarze