Szokujący czyn 39-latka na wózku! Ukradł pieniądze przeznaczone na leczenie (…)!

Szokujący czyn 39-latka na wózku! Ukradł pieniądze przeznaczone na leczenie (…)!

Przerażające, tak można powiedzieć o zachowaniu 39-latka na wózku inwalidzkim, który jest podejrzewany o kradzież pieniędzy przeznaczonych na pomoc i leczenie dla chorych dzieci. Mężczyzna chciał być przebiegły, jednak jego zachowanie nie umknęło kamerom monitoringu.

Do przestępstwa doszło w placówce bankowej w Bielsku Podlaskim. O sprawie przez pracowników instytucji zostali poinformowani policjanci, którzy szybko wzięli sprawy w swoje ręce i odnaleźli 39-latka podejrzewanego o kradzież puszki z pieniędzmi. Zachowanie mężczyzny jest o tyle szokujące, że sam poruszał się na wózku inwalidzkim i jest osobą niepełnosprawną, a kwota była zbierana na pomoc i leczenie dla chorych dzieci, które szczególnie potrzebują ludzkiej pomocy i otwartego serca. Mężczyzna został schwytany dzięki kamerom monitoringu, które pomogły rozpoznać jego twarz i zarejestrowały całą sytuację.

 

ZOBACZ:Uwaga! Złodzieje znowu ATAKUJĄ w perfidny sposób! Wykorzystując epidemię zaczęli…

 

Z informacji przekazanych przez policjantów z Bielska Podlaskiego wynika, że w puszce znajdowało się ok. 1000 złotych. Całość miała zostać przekazana dla najmłodszych, którzy równie jak niepełnosprawny mężczyzna zmagają się z życiowymi problemami.Niestety 39-letni złodziej okazał się na tyle bezwzględny, że bez żadnego zawahania schował puszkę pod kurtkę i jak gdyby nigdy nic odjechał niewzruszony. Na szczęście policjantom udało się szybko zidentyfikować i namierzyć sprawcę kradzieży. Z popełnionego przestępstwa będzie teraz tłumaczył się przed sądem. Za kradzież grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ TAKŻE:Uwaga! Złodzieje znowu ATAKUJĄ w perfidny sposób! Wykorzystując epidemię zaczęli…

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.com

REKLAMA
REKLAMAKomentarze