SZUKA go cała Polska! UKRADŁ bardzo drogi…

Policjanci z całej Polski poszukują mężczyzny, który ukradł bardzo drogi…

Śledczy zamieścili wizerunek podejrzanego, który przyszedł do galerii handlowej i wyrafinowany sposób dokonał kradzieży.

 

Do kradzieży doszło 10 grudnia w sklepie znajdującym się na terenie jednej z galerii handlowych w Gdańsku. Złodziej ukradł zegarek o wartości 144 tys. zł.

 

Śledczy zamieścili publicznie wizerunek podejrzanego, który przyszedł do galerii handlowej i wyrafinowany sposób dokonał kradzieży. Dokładnie przebadano i przeanalizowano monitoring oraz zarejestrowano na nim wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą.

 

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, są proszone o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1A.

 

 

ZOBACZ TEŻ:III Wojna Światowa? Korea Północna…

 

 

„Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu (58) 521 15 22, do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu III Policji pod numer 58 521 15 71, 58 521 15 80 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji „- apelują policjanci z Gdańska.

 

 

 

Źródło:02

Źródło: zdjęcia:YouTubeKomentarze