Szukasz pracy? Królowa Elżbieta II pilnie zatrudni…

Szukanie pracy to prawdziwa zmora, szczególnie dla świeżo upieczonych magistrów. Wielu z nich wyjeżdża „za chlebem” do Anglii. A tam ofertę zatrudnienie wydała Elżbieta II, która szuka…

 

Właśnie pojawiła się informacja, że królowa Elżbieta II zatrudni na gwałt specjalistę ds. social media. Lubisz nowinki technologiczne i cały dzień możesz skrolować ściankę na Facebooku? Nie męczy Cię oglądanie filmików i wstawienie hasztagów na Instagrama? To ta praca jest właśnie dla Ciebie! A zatrudnienie będzie nie byle jakie – bo u samej królowej angielskiej.

 

Warunki pracy są mocno określone. Dwór królowej oferuje 50 tysięcy funtów rocznie za kierowanie zespołem ds. social media. Dodatkowo będzie darmowy lunch w Pałacu. Osoba, która dostanie tę posadę musi przepracować 37,5 h tygodniowo i odpowiadać za prestiżowe strony internetowe Jej Królewskiej Mości.

 

Jak czytamy w ogłoszeniu o pracę: „Wiedząc, że treści będą oglądane przez miliony, chodzi nam o to by nie stać w miejscu i znaleźć nowe sposoby na utrzymanie obecności królowej w oczach opinii publicznej”.

 

ZOBACZ TEŻ: Królowa Elżbieta II ZRZEKA się tronu?! „Koronacja latem 2020 roku”

 

Na złożenie CV Pałac czeka do 24 grudnia. Trudno nam powiedzieć, czy rozmowę będzie przeprowadzała sama królowa czy jakiś HR-owiec lub kadrowiec. Jedno jest pewne: po świętach komuś się życie zawodowe odmieni. Kto wie, może będziesz nim Ty, drogi czytelniku. Ofert jest sporo, więc przy dużej konkurencji królowa ma w czym wybierać.

 

Źródło: RMF FM

 

Komentarze