Szwedzkie media ATAKUJĄ Biało-Czerwonych i trenera przed meczem! Szokujące słowa!

Mecz Polska-Szwecja odbędzie się dziś na stadionie w Petersburgu. To spotkanie to jak być albo nie być dla Biało-Czerwonych podczas Euro 2020. Zwycięstwo nad Szwedami zapewni nam upragniony awans do 1/8 finału Mistrzostw Europy. Jednak szwedzkie media brutalnie uderzają w naszych piłkarzy i selekcjonera.

Krytyka Szczęsnego i Sousy

Szwedzi już mają zapewniony awans do 1/8 finału Euro 2020. Dla Polski dzisiejszy będzie decydujący o losach Biało-Czerwonych podczas turnieju. Jednak mimo komfortowej sytuacji szwedzkich zawodników, którzy już teraz są spokojni o swoje losy podczas Euro 2020, szwedzkie media atakują Biało-Czerwonych. Chodzi o przyłapanie Wojciecha Szczęsnego z papierosem i reakcję na tę sytuację Paulo Sousy. Dziennikarze w ostrych słowach skrytykowali selekcjonera, że ten oburzony był zachowaniem paparazzi, a nie polskiego bramkarza. Selekcjoner powiedział podczas konferencji:

Wiecie, co jest dla mnie najgorsze? Paparazzi, który zrobił to zdjęcie. Nie podoba mi się to, że paparazzi z ukrycia robią zdjęcia naszej drużynie. Musimy chronić nasz zespół, młodych zawodników, czuwać nad ich rozwojem. Nie palił publicznie, a  paparazzi zrobił mu zdjęcie.

Facebook/Łączy nas piłka

Szwedzi przeciwko Sousie

Szwedzki Aftonbladet w ostrych słowach skrytykował postawę Paulo Sousy. Według dziennikarzy selekcjoner powinien skarcić Wojciecha Szczęsnego za palenie papierosów i dać temu wyraz. Natomiast Sousa skrytykował tylko autora zdjęć. Szwedzki serwis napisał:

Polscy piłkarze mogą palić, o ile robią to potajemnie.

Jednocześnie dziennikarze przypomnieli, że Wojciech Szczęsny ma problemy z nałogiem i właśnie z jego powodu przestał grać w Arsenalu Londyn.

Facebook/Łączy nas piłka

Atak za atakiem

Szwedzkie media rozkręcają medialny atak na Biało-Czerwonych. Przed dzisiejszym meczem podgrzewają atmosferę. Zarzucają Paulo Sousie brak reakcji na skandaliczne zachowanie Szczęsnego. Jednak prawdopodobnie trener nie chciał podczas konferencji krytykować bramkarza. Zapewne w prywatnej rozmowie wyraził swoje zdanie na temat palenia papierosów przez Wojciecha Szczęsnego. Czy nasz bramkarz powinien definitywnie rozstać się z tym szkodliwym nałogiem?

Źródło: Onet

Zdjęcia: Facebook/Łączy nas piłkaKomentarze