SZYC przez 5 dni MIESZKAŁ w LESIE! Teraz ZAPOWIADA, że…

Kilka dni temu Borys Szyc wybrał się do Puszczy Białowieskiej, by zbadać sprawę wycinki drzew oraz protestów przeciwko temu działaniu. Szerzej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

 

Znany aktor postanowił spać w namiocie i generalnie być blisko natury. Na swoim profilu facebookowym relacjonował wrażenia dotyczące pobytu w Puszczy i piękna przyrody. Jak na przykład:

 

https://www.facebook.com/BorysSzycOfficialFanPage/photos/a.460753564078515.1073741828.402441859909686/857935584360309/?type=3&theater

 

Po kilku dniach pobytu i zbadaniu sprawy wycinki drzew, Borys Szyc wraca do cywilizacji. Zapowiada jednak, że już wkrótce podzieli się efektami swojego rekonesansu:

 

Nakręciliśmy spory materiał z którego powstanie dokument o Puszczy i ludziach o nią walczących. Na różne sposoby. Dam Wam znać kiedy można będzie zobaczyć efekt naszej pracy. (…)

Sam muszę teraz chwile ochłonąć i przemyśleć całą masę informacji którą przyjąłem przez tych kilka dni. Podzielę się z Wami przemyśleniami niedługo.

Jedno jest pewne. Puszcza Białowieska to jeden z naszych największych skarbów. Jak przyjaciel ❤️🌲🌳 A o przyjaciół się dba, broni ich ale też odwiedza ich często i sprawdza czy wszystko z nimi dobrze. Jedźcie do Puszczy!!! Samo paplanie i pisanie nie wystarczy..

 

Kończy się moje spotkanie z Puszczą. Nakręciliśmy spory materiał z którego powstanie dokument o Puszczy i ludziach o nią…

Gepostet von Borys Szyc am Mittwoch, 7. Juni 2017

 

To bardzo pozytywne, że aktor angażuje się w ochronę przyrody. Często dzieje się tak, że setka aktywistów ma mniejszą siłę przebicia niż jedna, znana osoba. Czekamy więc na efekty pracy pana Borysa!

 

ms, źródło: facebook.com/BorysSzycOfficialFanPage

 Komentarze