Szymon Hołownia zapowiada budowę ruchu. Podał szczegóły.

Szymon Hołownia umieścił w mediach społecznościowych post podsumowujący kampanię wyborczą. Kandydat ogłosił dalszy plan działania. „Zobaczycie, że osiągniemy nasze cele.” – napisał.

Według danych z ponad 99% komisji wyborczych, Hołownia uzyskał 2 667 655 głosów, co przekłada się na 13,85 proc. poparcia i umiejscawia go na trzeciej pozycji w I turze wyborów prezydenckich. Kandydat zamieścił wpis w mediach społecznościowych zapowiada w nim dalszą aktywność i utworzenie nowego ruchu, którego nazwę wkrótce ogłosi. Działacz wspomina o konieczności utrzymania biur w każdym województwie i chęci budowy nowych mediów. Szymon Hołownia poprosił również swoich sympatyków o wsparcie finansowe powstającej formacji.

 

Myślałem, że uda się przecisnąć skrótem między dwoma partyjnymi walcami, które ruszyły na siebie trzy tygodnie temu. Wierzyłem do końca, wczoraj okazało się, że trzeba będzie wybrać inną drogę. Dłuższą, ale może tak trzeba, żebym mógł dotrzeć do tych, do których w tej za krótkiej kampanii dotrzeć nie byłem w stanie.

 

Przełamać chorego duopolu się jeszcze nie udało, ale sukces i tak jest olbrzymi: jesteśmy dziś TRZECIM głosem w Polsce. Zapamiętamy te wybory.

 

Jutro widzę się w Warszawie z naszymi liderami z całej Polski. Przedyskutujemy naszą sytuację polityczną, wystąpimy razem na konferencji prasowej, na której powiem Wam, jak będzie się nazywał nasz ruch.

pisze Hołownia.

 

źródło, zdjęcie: Facebook

 Komentarze