Ta 17-latka pobiła wszelkie rekordy. Zaczęła w piątek a skończyła dopiero w środę! [VIDEO]

Trzeba przyznać – nam zaimponowała! 17-latka Bandana Nepal z Nepalu pobiła rekord bezustannego tańca należący dotąd do hinduski Kalamandalam Hemalathy. Nastolatka tańczyła bez przerwy przez 126 godzin!

Poprzedni rekord wynosił 123 godziny i 15 minut. Bandana pobiła go więc o prawie trzy godziny. Tańczyła w hallu znanej restauracji w Katmandu, stolicy Nepalu i jedynie do nepalskich piosenek. Chodziło o to aby jej rekord mogli oglądać goście restauracji, przechodnie, oraz aby promować na świecie Nepalską kulturę. Nie ma co, udało się!

 

 

ZOBACZ: Bezlitośnie zamordował trzypokoleniową rodzinę. Krew była w całym domu

 

Nie mamy pojęcia jak Bandana dała radę tak długo tańczyć, ale z tego co zdradziła mediom, robiła wcześniej „próbne” występy trwające około stu godzin…

 

Córka tańczyła od najmłodszych lat i zawsze chciała zrobić coś właśnie w tym kierunku. Jestem z niej bardzo dumny, bo ma dopiero 17 lat, a już wykazuje niebywały talent. Z drugiej strony, jako ojcu jest mi smutno, bo taniec wiąże się u niej z ciągłym bólem stóp. Poza tym bardzo mało śpi i niewiele je. Ale to dzięki ciężkiej pracy pobiła ten rekord, więc jestem bardzo szczęśliwy

 

– powiedział mediom ojciec dziewczynki.

 

 

Mieliśmy świadomość, że przy pomocy przeróżnych, niekoniecznie legalnych specyfików można bawić się nawet dwa-trzy dni bez przerwy, ale nie spodziewalibyśmy się, że takie rzeczy można robić na trzeźwo!

 

wprost.pl/ nepalisansar/ foto: youtube: Komentarze