Ta data to najbardziej pechowy termin ślubu! Niemal każda para żałuje później swojego wyboru!

O tym, że termin ślubu odgrywa ważną rolę wie niemal każda para, która planuje tę najważniejszą uroczystość w swoim życiu. I choć nie ma recepty na idealną datę, ponieważ większość zależy od jak będą ze sobą żyć nowożeńcy to naukowcy nie mają wątpliwości. Najczęściej rozwodzą się ludzie, którzy wzięli ślub w Walentynki!

Ślub i wesele wiążą się z wieloma przygotowaniami, dlatego przyszli małżonkowie robią wszystko, by data ta na zawsze zapisała się w ich pamięci. Dużo osób zwraca również uwagę na datę swojego ślubu. Niektóre pary myślą, że ich związek będzie szczęśliwy, kiedy wezmą ślub w Święto Zakochanych przypadające na 14 lutego. Według ekspertów jest to ogromnym błędem, ponieważ niemal każda para, które powiedziała sobie sakramentalne „tak” w tym terminie niedługo później wzięła rozwód!

Badania przeprowadzone przez naukowców z University of Melbourne w Australii jasno wskazują, że 14 lutego, Walentynki są jednym z najgorszych terminów dla nowożeńców! Potwierdzają to liczby rozwodów, które jasno wskazują, że osoby, który pobrały się w Dniu Świętego Walentego rozwodzą się zdecydowanie częściej niż inne pary. Aż 45 procent takich związków kończy się rozprawą rozwodową jeszcze przed trzecią rocznicą ślubu. Wszystko na to wskazuje, że nad tą data ciąży faktycznie jakieś fatum, więc dla własnego bezpieczeństwa wybierajcie inne terminy ślubu!
źródła: pikio.pl, foto pixabay.com

 

 

 

 

 

 Komentarze