Ta dziennikarka pokazała się nago, bo jest… kontuzjowana! Wybuchł skandal [FOTO]

Ta dziennikarka pokazała się nago, bo jest… kontuzjowana! Wybuchł skandal [FOTO]

Nic tak nie przykuwa wzroku jak kobiece ciało – prawda to stara i znana, choć zarazem bardzo nielubiana w niektórych kręgach. Eksponując kobiece wdzięki łatwo zasłużyć sobie na łatkę propagowania seksizmu i wiele jeszcze gorszych oskarżeń. Tak też stało się tym razem.

 

Julia Uszakowa to twarz Spartaka Moskwa – jest dziennikarką, która pracuje przy zespole, konkretnie przy sekcji hokejowej. Spartak postanowił więc pochwalić się piękną prezenterką i podzielił się jej zdjęciem z zabiegu rehabilitacyjnego.

 

Uszakowa jest na nim niemal całkowicie naga – ma na sobie jedynie bardzo skąpe stringi. Podpis pod zdjęciem głosi: „Uraz dolnej części ciała naszej liderki Julii Uszakowej. Spartak umieścił ją na liście kontuzjowanych”

 

 

 

 

 

Podpis do takiego zdjęcia może być mylący – dopiero po dłuższej chwili zorientowaliśmy się, że kobieta ma na kostce opatrunek usztywniający. Zapewne podobnie do sprawy podeszło wielu kibiców Spartaka, którzy na zdjęcie zareagowali bardzo pozytywnie!

 

Pojawiły się jednak także głosy negatywne. Zdjęcie skomentował np. oficjalny profili żeńskiej drużyny FC Barcelona: „Czy jest świadoma szkód, jakie wyrządza?”

 

Co wrażliwsi oskarżali o seksizm i krytykowali fotografię. A co Wy o niej myślicie? Tani sposób na zwrócenie na siebie uwagi czy może zdjęcie jak każde inne?



Komentarze