TA fryzura to HIT nadchodzącego LATA! Zrobisz ją zaledwie w 2 MINUTY!

Letnie fryzury to nie lada wyzwanie. Przy wysokich temperaturach ważny jest przede wszystkim komfort. Ta fryzura to prawdziwy hit nadchodzącego lata!

Podczas gorącego lata ciężko o piękną i jednocześnie trwałą oraz wygodną fryzurę. Podczas wysokich temperatur ważny jest przede wszystkim komfort. Ta fryzura to prawdziwy hit nadchodzącego lata. Sprawdzi się nawet podczas upałów. Zrobisz ją w bardzo prosty sposób!

 

ZOBACZ TAKŻE: Dodatkowe 1500 zł dla Polaków! Ministerstwo rozwoju przyjęło projekt ustawy

Podczas lata nasze włosy wystawione są na działanie promieni słonecznych, potu, wody morskiej. Stąd fryzury na lato mają wysoko postawioną poprzeczkę. Ważną kwestią podczas letnich dni jest także okrycie głowy. Jak fryzura sprawdzi się najlepiej?

Tegoroczny trend wśród fryzur letnich pasować będzie zapewne każdemu, a dodatkowo ta fryzura idealnie prezentuje się na wakacyjnych zdjęciach. Na wykonanie tego upięcia wystarczą zaledwie 2 minuty!

Bun lift – trend na nadchodzące wakacje

Bun lift, tak właśnie nazywa się trend idealnej fryzury na wakacje. Docenią ją wszystkie kobiety, które lubą wygodę, prostotę ale i elegancję.Fryzura idealnie podkreśla naturalną urodę a także prezentuje skórę szyi muśniętą wakacyjnym słońcem. Dodatkowo ściągnięcie włosów do góry powoduje efekt wizualnego liftingu twarzy. Ciężko jakiekolwiek lepsze upięcie.

Jak zrobić bun lift? Potrzebujesz tylko gumki i lakieru do włosów. Przechyl się i zbierz włosy z czubka głowy i utwórz kucyka. Włosy owiń dookoła gumki, a niesforne baby hair lub krótsze kosmyki przygładź i utrwal lakierem. Możesz użyć także ozdobnej chustki i nadać swojemu bun lift niepowtarzalny wygląd!

 

https://pl.pinterest.com/pin/486036984788839305/
https://pl.pinterest.com/pin/486036984788839305/

fot. pinterest  / pexels

Komentarze