ma 85 lat

Ta kobieta ma 85 lat. Jej sprawności można tylko pozazdrościć [WIDEO]

Betty Goedhart ma 85 lat. Dzięki swojej niesamowitej sprawności fizycznej zapisała się na kartach historii. 

Prawdziwy podziw musi budzić to jakie hobby znalazła sobie pewna 85-latka. Kobieta od siedmiu lat trenuje akrobatykę na trapezie. Chociaż zamiłowanie do takiej formy sięga jeszcze okresu, kiedy była dzieckiem. Jednak cała przygoda z tym przyrządem gimnastycznym zaczęła się dopiero kiedy kobieta osiągnęła wiek 78 lat. Jeden z jej przyjaciół w prezencie urodzinowym wykupił jej lekcje, dzięki którym mogła spróbować swoich sił na trapezie.

 

 

Co prawda pierwsze zajęcia trochę ją przeraziły. Szybko jednak okazało się, że Betty doskonale radzi sobie jako akrobatka. Pod okiem swojego instruktora Dave’a Ayers’a, który jak mówi przypomina jej ojca, kontynuuje naukę dając niesamowity przykład dla wielu starszych osób. Sam trener również jest pod wielkim wpływem entuzjazmu z jakim do akrobatyki podchodzi kobieta. Betty udowadnia znane powiedzenie, że wiek jest tylko stanem umysłu i nie ma rzeczy niemożliwych. 

 

 

ZOBACZ: Tak Trynkiewicz opisywał swoje zbrodnie. Mamy jego zeznania – ZOBACZ!

 

 

Kobieta dzięki swojemu hobby zapisała się także w pewien sposób na kartach historii. Trafiła bowiem do Księgi Rekordów Guinessa jako najstarsza artystka uprawiająca akrobatykę powietrzną na trapezie. 

 

foto youtube / źródło guinnessworldrecords.com

Komentarze