Ta kobieta od kilkunastu lat bezskutecznie szuka faceta! Twierdzi, że główną przeszkodą jest jej (…)!

Dawn Cousins to Brytyjka, która od kilkunastu lat zmaga się niezwykłym problemem. Mianowicie nie  może znaleźć mężczyzny, jako powód podaje swój młody i seksowny wygląd. Mieszkająca na co dzień w Londynie 44-latka jest matką czwórki dzieci w wieku od 17 do 22 lat. Pracującej jako recepcjonistka kobiecie do szczęścia brakuje tylko odpowiedniego partnera!

 

 

 

 

 

Pani Cousins cierpi z tego powodu katusze. Koledzy jej córek notorycznie biorą ją za starszą siostrę, a kiedy córki tłumaczą im, że to ich mama, chłopcy nie mogą w to uwierzyć. Dawn podczas rozmowy z The Sun zdradziła, że przez to jej córki nie chcą nawet słyszeć o wspólnym wypadzie do klubu, gdyż byłaby podrywana na każdym kroku. Dla zdroworozsądkowo myślącej kobiety tego typu opinie to nic innego jak komplement, jednak dla 44-latki to poważny problem. Jak twierdzi Cousins przez swój wygląd nie może znaleźć faceta!
„Rzecz w tym, że wyglądam jakbym była o połowę młodsza niż w rzeczywistości. Efekt? Faceci w każdym wieku, od 18-latków po seniorów, ślinią się do mnie”.
Brytyjka jest przykładem, że wygląd potrafi być prawdziwym utrapieniem… Kobieta w 2003 roku rozstała się z mężem i do tej pory nie spotkała jeszcze nikogo wyjątkowego. Było to pasmo rozczarowań.

 

„Czasami chciałabym nie być taka atrakcyjna. Wtedy może spotkałabym tego właściwego, z którym spędziłabym resztę życia”.

 

 

 

 

Według opinii Dawn ludzie w jej wieku to prawdziwi nudziarze. Są starzy i monotonni, natomiast osoby wyglądające młodo i seksownie, tak jak ona są niedojrzali. Dlatego w poszukiwania rycerza z bajki zaangażowały się jej córki. Niestety póki co bez widocznych efektów. Kobieta założyła w tym celu profil na portalu randkowym, który szybko usunęła.

 

 

 

„Nie mogę się spotykać z 40-letnimi facetami, nieatrakcyjnymi i zapuszczonymi, kiedy sama wyglądam jak piękna 20-latka”.

 

 

 

 

Brytyjka poważnie myśli na wyjazdem do USA w nadziei, że tam znajdzie mężczyznę idealnego, atrakcyjnego i dobrze zbudowanego. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia!

 

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

Komentarze