Ta ŚMIERĆ wstrząsnęła światem disco polo! Nie żyje …

Ta ŚMIERĆ wstrząsnęła światem disco polo! Jedna z czołowych artystek tego gatunku muzycznego poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o tragedii, która wydarzyła się w jej rodzinie. 

 

Ta ŚMIERĆ wstrząsnęła światem disco polo!

 

Etna to jedna z najpopularniejszych wokalistek gatunku disco polo. Ciemnowłosa piękność ma na swoim koncie setki koncertów, kilka wydanych płyt, a także mnóstwo przebojów, m.in. „Maminsynek”, „Królewna”, „Spoko loko”, „Drań”, „Czekolada”, „Niewolnica”, „Tańczyć z Tobą chcę”, czy „Tylko z tobą”. 

 

Dwa dni temu Joanna Kaczanowska wydała specjalne oświadczenie, w którym opowiedziała o rodzinnej tragedii. Gwiazda poinformowała fanów o śmierci bliskiej osoby. Pogrążona w żałobie Joasia straciła ukochanego tatę. 

 

Kochani, jestem zmuszona zakończyć moją piękną podróż po Tajlandii. Właśnie dowiedziałam się, iż zmarł mój Tato. Dziękuję Wam za tak liczną atencję na moich stories. Podróż do Tajlandii była dla mnie podróżą życia z jakże smutnym zakończeniem. Nie podejrzewałam, że podróż życia zakończy się dosłownie, jak życie, śmiercią jednej z najbliższych mi osób. Pokonaliśmy w Tajlandii niemal 3 tysiące kilometrów, by chłonąć piękno tego kraju. Teraz przede mną dwa pełne smutku i żałoby dni, które spędzę tu na wyspie Koh Ngai, będąc myślami tysiące kilometrów stąd, w oczekiwaniu na samolot powrotny do Polski. Taką Tajlandię, jak na zdjęciu chciałabym zachować w pamięci, choć zawsze będzie kojarzyła mi się z ogromną tragedią mojej Rodziny – napisała w swoim oświadczeniu wokalistka. 

 

Źródło: Instagram

Zobacz również: WOKALISTA DISCO POLO WPADŁ W SZAŁ! Co trzeba być za K…..

 Komentarze