TA śmierć wstrząsnęła wszystkimi! Nie żyje ZNANY podróżnik!

Ta śmierć wstrząsnęła Polakami. Nie żyje znany podróżnik! Fani pogrążyli się w żałobie.

Nie żyje Aleksander Doba. Miał 74 lata. O jego śmierci poinformowała rodzina. Oświadczenie opublikowano w mediach społecznościowych.

– Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego zmarł wielki kajakarz Aleksander Doba. Zmarł śmiercią podróżnika zdobywając najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro spełniając swoje marzenia. Pogrążona w żalu żona, synowie, synowe i wnuczki – podano.

Aleksander Doba samotnie podróżował kajakiem. Jako pierwszy człowiek przepłynął tym środkiem transportu Ocean Atlantycki, przedzierając się z kontynentu na kontynent.

Internauci pogrążyli się w smutku.

Zobacz także: PORUSZAJĄCE wyznanie Joanny Racewicz! Tego NIKT się nie spodziewał!

Fot. Facebook Aleksandra Doby

Co napisali fani?

Nigdy nie zapomnę tych fascynujących rozmów, tej energii, którą zarażał, również stypendystów Fundacji, jako członek Rady Funduszu 💔 a miałam jeszcze wylicytowaną kolacje z Olkiem, ale nigdy nie mogliśmy się zgrać… Na zawsze w mojej pamięci!

Bardzo, bardzo przykra wiadomość. To był honor spotkać Tego człowieka i uścisnąć dłoń!

Nie zapomnimy tego spotkania, było bardzo pouczające i udało się wprowadzić w życie co nieco z rozmowy z człowiekiem, który ze wszystkiego co go spotkało potrafił wyciągnąć pozytywne strony.

Nigdy nie zapomnimy wizyty w Policach, jego energii, żywotności, radości życia w nieustannym ruchu i opowieści, których owocem był reportaż.

To duży cios dla świata podróżniczego. Nikt nie będzie w stanie zastąpić pana Aleksandra.

Zobacz także: Premier ogłosił WAŻNĄ decyzję! Chodzi o 200 mln dolarów!

Fot. Pixabay

Źródło: Facebook, se.plKomentarze