Ta szczepionka WCIĄŻ dostępna jest w Polsce. Efekty uboczne mogą PRZERAŻAĆ!

W wielu krajach Europy, w tym w Polsce wprowadzono program szczepień. Ostatnio jednak wiele państw się z niego wycofało. Ta szczepionka wciąż dostępna jest w Polsce, a jej efekty uboczne mogą przerażać.

Niedawno w wielu krajach Europy pojawiła się szczepionka na COVID-19. Ostatnio media na całym świecie informowało jednak, że takie kraje jak np. Dania czy Norwegia postanowiły chwilowo wstrzymać pobieranie szczepionki, gdyż należy najpierw dobrze ją zbadać.

Aktualnie w Polsce ta szczepionka wciąż jest dostępna. Jak się jednak okazuje może wywoływać pewne efekty uboczne, które mogą przerażać wielu z nas. Mowa tutaj o…

„nieznane objawy, i/lub większe lub mniejsze niebieskie plamki na skórze (krwawienie miejscowe).” To jednak nie wszystko. Mowa także o zakrzepie krwi oraz obniżony poziom płytek krwi – trombocytów.

U jednego z pacjentów zaobserwowano zarówno zakrzep krwi jak i obniżony poziom płytek krwi, co według lekarzy jest niepokojące, gdyż taka kombinacja objawów zdarza się niezwykle rzadko.

Te efekty uboczne mogą przerażać.

Jak poinformowało firma AstraZenca pod koniec zeszłego tygodnia, że nie znalazła dowodów na to, aby w/w objawy miały jakikolwiek związek ze szczepionkami.

Mimo wszystko sprawa jednak wciąż badana jest przez naukowców. Taki kraj jak Holandia pomimo zapewnień ze strony wielu źródeł wstrzymała szczepienia.

Myślicie, że szczepienia mogą mieć jakikolwiek związek z tymi objawami?

 Komentarze