TA TECHNOLOGIA POCHŁONĘŁA MILIONY, teraz dotrze wszędzie. Przeczytaj ile zainwestowano.

KABUL, Afganistan, 4 maja 2017 r. /PRNewswire/ – Firma Afghan Wireless Communication Company (AWCC) (www.afghan-wireless.com), pierwsza firma komunikacji mobilnej w Afganistanie, która przyczyniła się do powstania i przewodzi branży komunikacji mobilnej w kraju, po raz kolejny zademonstrowała ugruntowaną pozycję najbardziej zaawansowanego przedsiębiorstwa komunikacji bezprzewodowej, tym razem przez uruchomienie afgańskiej sieci 4G/LTE, pierwszej i jedynej w Afganistanie usługi komunikacji 4G/LTE na poziomie światowym.

Kabul będzie pierwszym obszarem w Afganistanie objętym usługą 4G/LTE firmy AWCC. Wprowadzenie przełomowej usługi 4G/LTE przez AWCC w Kabulu jest pierwszym etapem agresywnej, szeroko zakrojonej strategii ekspansji, w wyniku której firmy i osoby indywidualne w Afganistanie będą mogły korzystać z najszybszej sieci 4G/LTE firmy AWCC.

Oferta 4G/LTE firmy AWCC – pierwsza sieć 4G/LTE dostępna w Afganistanie – jest najnowszym przykładem na zaangażowanie firmy AWCC w zapewnianie każdemu klientowi najszybszych i najbardziej zaawansowanych usług komunikacji na świecie.

Firma Afghan Wireless zainwestowała ponad 400 000 000 dolarów w budowę największej, najszybszej i najbardziej niezawodnej sieci komunikacyjnej w Afganistanie. Sieć firmy AWCC zapewnia klientom usług 4G/LTE, 3G i 2G dostęp do danych o szybkości co najmniej 400 MB na sekundę, co stanowi najszybszy transfer dostępny w kraju.

Źródło PAP

MMKomentarze