Ta walka może przejść do historii! Na FAME MMA 6 ma zawalczyć…

Jakiś czas temu organizatorzy FAME MMA przekazali nazwiska uczestników, którzy wezmą udział w nadchodzącej, szóstej edycji wydarzenia. 

 

 

 

Ta walka może przejść do historii! Na FAME MMA 6 ma zawalczyć…

FAME MMA cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. FAME MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight. W walkach biorą udział znani celebryci, youtuberzy, raperzy, czy influencerzy. Już niebawem odbędzie się szósta edycja wydarzenia. Fani eventu mogli dotychczas oglądać walki następujących uczestników: Marty Linkiewicz, Esmeraldy Godlewskiej, Lorda Kruszwila, Marcina Najmana, Wojciecha Goli, Eweliny „Ewelony” Kubiak i innych. 

 

 

 

 

Zobacz też: Organizatorzy promują patologię?JOANNA JĘDRZEJCZYK O FAME MMA!

 

 

 

Organizatorzy FAME MMA 6 podali już nazwiska gwiazd nadchodzącej gali, jednak… nie wszystkie. Fani z niecierpliwością oczekują informacji na temat kolejnych nazwisk. Wiele wskazuje na to, że w jednym z pojedynków weźmie udział Michał „Sobota” Sobolewski. Informacja nie została jednak ostatecznie potwierdzona przez włodarzy. 

Występ Michała „Soboty” Sobolewskiego dla wielu osób może wydawać się dość zaskakujący, ponieważ raper w przeszłości wyrażał się niepochlebnie na temat tego typu wydarzeń. Prawdopodobnie, przeciwnikiem rapera może zostać Filip „Filipek” Marciniak, uczestnik, który już dwukrotnie startował w gali. Jakiś czas temu Filip „Filipek” Marciniak odniósł się do wyżej wymienionego tematu na swoich social mediach.

 

 

 

 

Generalnie nie wiadomo kiedy walka i czy w ogóle do niej dojdzie. Ja jestem gotowy – przekonywał na swoim Instagramie Filip. 

O komentarz poproszono również rapera Sobotę. Jak były członek Stoprocent widzi tę walkę?

 

Ciężko mi powiedzieć coś na ten temat. Filipek jest ode mnie dużo młodszy i chyba dużo lżejszy. Takie zestawienia chyba po prostu nie mają sensu. Ale to odważna osoba i to się liczy. Kto wie, to zależy od włodarzy i w ogóle. 

 

 

Planujecie się wybrać na to wydarzenie osobiście? Komu zamierzacie kibicować? Koniecznie napiszcie w komentarzu pod artykułem. Czekamy na wasze odpowiedzi.

 

Sprawdź również: PEJA dostał ofertę od FAME MMA! „Byłbym ustawiony na 2-3 lata życia”

Zdjęcie: Facebook

Źródło: MMA.plKomentarze