Ta znana dziennikarka BYŁA UZALEŻNIONA OD SEKSU!

Ta znana dziennikarka BYŁA UZALEŻNIONA OD SEKSU! W jednym z wywiadów zdradziła, że ma za sobą trudną przeszłość, która była związana z niskim poczuciem własnej wartości i z seksoholizmem.

 

Ta znana dziennikarka i podróżniczka wyjawiła prawdę – borykała się z seksoholizmem!

Beata Pawlikowska to polska podróżniczka, a oprócz tego pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek, która urodziła się 11 czerwca 1965 w Koszalinie. Swoją dziennikarską karierę rozpoczynała w Polskim Radio Koszalin. W 1993 roku wspólnie z redaktorem Grzegorzem Wasowskim prowadziła program „Lista hitów dla emerytów”. W latach 1999-2004 prowadziła audycję „Świat według blondynki” o tematyce podróżniczej.

W przeszłości była żoną Wojciecha Cejrowskiego. Beata Pawlikowska i pan Wojtek byli parą przez 13 lat. Ich małżeństwo niestety nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2004 roku. 

Problemy dziennikarki. 

Niewiele osób wie, że Beata Pawlikowska w przeszłości zmagała się z seksoholizmem. Dodatkowo, wchodziła w przelotne romanse, wielokrotnie decydowała się na przypadkowe kontakty seksualne z mężczyznami. O przerażających doświadczeniach opowiedziała w jednym z wywiadów.

Twoja podświadomość szuka sposobu by zapewnić ci brakujące emocje, czyli poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. W przypadku uzależnienia od seksu chcesz je uzyskać za pomocą kontaktu fizycznego. Mylisz seks z miłością. Myślisz, że jeżeli ktoś uprawia z tobą seks, to znaczy, że cię kocha. Spotykałam się wtedy z chłopakami tylko po tu, żeby pójść z nimi do łózka. I nigdy nie miałam dosyć – mówiła w rozmowie z dziennikarzami Vivy Pawlikowska.

Mimo przykrych doświadczeń, które przyniósł jej los dziennikarka kocha swoje życie.

Jestem wdzięczna za wszystkie trudne doświadczenia, jakie przyniosło mi życie. Wiem, że każdy człowiek idzie swoją ścieżką, która tak prowadzi go przez  dżunglę życia, żeby zdobył wszystkie potrzebne umiejętności i pozbył się tego, co jest zbędne. Kocham życie – pisze na swojej stronie internetowej Beata Pawlikowska.

Problem seksoholizmu w Polsce jest dość powszechny. Okazuje się, że ten niebezpieczny nałóg może dotyczyć około 1 miliona Polaków.

Zobacz też: DUCH DZIECKA WIDOCZNY NA NAGRANIU! Przerażający film trafił do…

dziennikarka, Beata Pawlikowska

 

Zobacz też: Niezwykłe odkrycie! Picie SOKU JABŁKOWEGO może opóźnić wystąpienie…

 Komentarze