Tacy FACECI NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ SIĘ KOBIETOM! Mają u nich największe szanse

Zastanawialiście się kiedyś jacy faceci w szczególności podobają się kobietom? Wiadomo, że nie możemy generalizować, ponieważ każdy z nas ma inne preferencje i upodobania, jednak są pewne cechy zewnętrzne, które pociągają kobiety. Jeśli je posiadasz, możesz być pewien, że masz ogromne szanse zdobyć serce ukochanej. 

Jakiś czas temu przeprowadzono badanie na Uniwersytecie w Pretorii. Specjaliści dowiedli, że kobietom w szczególności podobają się mężczyźni, u których tkanka tłuszczowa nie przekracza 12 procent całkowitej masy ciała. Kobiety nie przepadają za tłuścioszkami, jednak chudość także nie jest w ich guście. Panie preferują mężczyzn o delikatnie zarysowanych mięśniach.

Kobiety przyznają, że lubią, gdy ich mężczyzna jest zadbany. 99 procent pań oczekuje, że ich facet będzie używał kremu do pielęgnacji twarzy. 58 procent nie ma nic przeciwko, by ich ukochany regulował brwi.

A cechy niepożądane?

Babeczki uważają, że chodzenie na manicure do kosmetyczki jest niemęskie. Nie akceptują, gdy faceci używają samoopalacza. 86 kobiet nie akceptuje depilacji nóg u mężczyzny.

Źródło: Men’s Health

Zobacz też: Najlepsze pary tworzą osoby o tych imionach. Ci ludzie wykreują idealne związki

 Komentarze