lekarz

Cierpiała na drobną infekcję, lekarz przepisał jej ten lek Po kilku tygodniach z jej ciałem stało się coś strasznego! [FOTO]

29-letnia Camille Lagier wrzesień ubiegłego roku wspomina jako najgorszy miesiąc w swoim życiu. Wszystko zaczęło się od drobnej infekcji. Francuzka uskarżała się na problemy ze zdrowiem. Okazało się, że choruje na anginę. Lekarz, do którego się wybrała przepisał jej antybiotyk, którego głównym składnikiem była penicylina. Wtedy nikt nie zdawał sobie sprawy, że Camille jest na nią uczulona.

Prawdziwe problemy zaczęły się kilka tygodni po zakończeniu kuracji antybiotykiem. 29-latka zauważyła na ciele swędzące czerwone plamy, które z każdym dniem stawały się coraz większe. Kobieta trafiła do szpitala, jednak lekarz nie potrafił jej pomóc. Jej stan uległ drastycznemu pogorszeniu, na skórze, języku, ustach, a nawet narządach płciowych  pojawiły się bolesne bąble, a jej ciało wyglądało tak, jakby płonęło.

 

ZOBACZ:[VIDEO] Od 6 lat męczył się z włosem, który wrastał mu w ciało. Kosmetyczka była w szoku „tym” co zobaczyła na pęsecie!

 

 

Dopiero wtedy ustalono, że Francuzka cierpi na bardzo rzadki przypadek nekrolizy naskórka, która objawia się reakcją uczuleniową na penicylinę. Do tej pory nie wynaleziono żadnego leku hamującego podobną reakcję, a jedynym sposobem uśmierzenia bólu jest owinięcie ciała chorego w bandaże i podanie morfiny. Camille podczas choroby przeżyła piekło. Mało tego doznała poparzeń 2 stopnia a 90%,  jej ciała pokrywały bolesne strupy. Pamiątką jaka pozostała jej do końca życia są blizny, które przypominają jej o tym przykrym wydarzeniu. Mimo to nauczyła się z nimi żyć i maskować je na tyle skutecznie by nie rzucały się w oczy.

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com, instagram.com

zdradzała męża, reakcji alergicznej

Dostała reakcji alergicznej w czasie seksu. Przyczyna jest komicznie zdumiewająca!

31-latka trafiła do szpitala z dusznościami, pokrzywką i wymiotami. Jej stan nie był najlepszy i wszystko wskazywało na to, że dostała reakcji alergicznej. Kobieta przyznała, że jest silnie uczulona na penicylinę, ale zarzekała się, że nie przyjmowała żadnych leków i innych substancji, które ją zawierają. Skąd więc dziwne objawy?

Lekarze ustabilizowali stan pacjentki, przeprowadzili wywiad, ale to wciąż nie dawało odpowiedzi na pytanie dlaczego kobieta doznała wstrząsu anafilaktycznego. Przecież tak silnej reakcji alergicznej nie mogła dostać bez powodu!

 

ZOBACZ: Trzy godziny dryfował na środku oceanu. Uratowały go dżinsy!

 

Wreszcie lekarze dowiedzieli się, że wszystko zaczęło się w czasie seksu. 31-latka oddawała się oralnym przyjemnościom ze swoim partnerem. Lekarze postanowili więc przepytać jego. Okazało się, że mężczyzna ma infekcję ucha, którą… leczył antybiotykiem z penicyliną! Ostatnią dawkę przyjął około 3-4 godzin przez stosunkiem.

 

Finał seksu oralnego był taki, że substancja podrażniła błony śluzowe kobiety i sprowokowała reakcję alergiczną. Przy tym jest to pierwszy tego typu przypadek znany medycynie, dlatego kobieta niechcący stała się sławna. Dobrze, że przeżyła ten bardzo niecodzienny wypadek!

 

wp.pl/ foto: pixabay