Tajemnica muzyka disco-polo wyszła na JAW! Tego NIKT się nie spodziewał

Kto by się spodziewał, że lider zespołu Bayer Full skrywa taką tajemnicę. Ostatnio jednak udzielił wywiadu i przyznał się do swoich błędów z dawnych lat. Wszystko, więc wyszło na JAW!

 

Lider zespołu Bayer Full – Sławomir Świerzyński ma na swoim koncie wiele z hitów oraz tysiące zagranych koncertów. Jego wypowiedzi od wielu lat cytują najważniejsze media w całej Polsce. Wydawałoby się, że przed mediami nie jest się w stanie już nic ukryć, a jednak…

 

Świerzyński skrywał pewną tajemnicę. W ostatnim wywiadzie postanowił jednak przyznać się do swoich błędów. Mimo, że jego małżeństwo z żoną Renatą trwa już 30 lat – wyznał, że nie zawsze było tak kolorowo i początki związku ze swoją żoną wspomina bardzo źle.

 

W 1992 roku w moim domu było do zlicytowania wszystko. Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk.

-powiedział lider Bayer Full w wywiadzie dla tygodnika „Dobry Tydzień.”

 

To jednak nie koniec szczerych wyznań. Jak pewnie każdy wie ma córki. W wywiadzie przyznał jednak, iż jedna z jego córek Nikola jest z pozamałżeńskiego romansu.

 

Spodziewaliście się aż tak szczerych wyznań od Sławomira Świerzyńskiego? Co sądzicie o twórczości Bayer Full? Lubicie?

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranuKomentarze