Tajemnica stanu zdrowia Michaela SCHUMACHERA. Pielęgniarka ujawniła informacje strzeżone przez rodzinę

schumachera

 

Taka sytuacja tylko wzmagała ciekawość kibiców i opinii publicznej i mimo upływu lat zainteresowanie to nie mijało. Francuski dziennik „Le Parisien” dotarł do informacji, że kierowca został przyjęty na kilkudniową terapię do paryskiego Europejskiego Szpitala imienia Georges Pompidou. 

 

Placówka ta specjalizuje się w nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi, które mają w znakomity sposób regenerować uszkodzone tkanki i eliminować stany zapalne. Wprawdzie terapia nie ma naukowego potwierdzenia skuteczności, niemniej poddaje się jej np. dzieci z chorobami serca. 

 

Michael Schumacher miał odbyć już trzy wizyty w szpitalu Pompidou. Według pielęgniarki, która się nim zajmowała jest przytomny i świadomy. Oznaczałoby to znaczną poprawę jego stanu zdrowia, wręcz niemożliwą do osiągnięcia bez ogromnych nakładów finansowych i najnowocześniejszych metod leczenia.

 

Michael Schumacher to siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1. Wciąż dzierży w swoich rękach większość rekordów tej dyscypliny. Można go więc bez żadnej przesady nazwać legendą Formuły 1 i sportów motorowych ogółem.

 

Komentarze