Tak Grecy walczą z UCHODŹCAMI! Nie zgadniesz czym spryskali…(WIDEO)

Na granicy grecko-tureckiej cały czas jest bardzo gorąco. W związku z decyzją Turcji do Grecji próbuje dostać się sporo uchodźców. Grecy jednak niekoniecznie są zainteresowani przyjęciem azylantów. Zobacz co zrobili greccy rolnicy!

 

Wiele osób boi się, że kryzys migracyjny znowu powróci. Władze tureckie zadecydowały nie zatrzymywać w Turcji uchodźców. Wszystko przez śmierć tureckich żołnierzy w Syrii.

Na granicy grecko-tureckiej aktualnie trwa kryzys. Uchodźcy chcą przedostać się do Grecji, jednak Grecy nie są zainteresowani przyjmowaniem imigrantów. Grecy odgrodzili się drutem kolczastym od Turcji, by żaden z uchodźców nie mógł przekroczyć granicy.

Niedawno jednak turecki pojazd wojskowy chciał pomóc uchodźcom i próbował zerwać ogrodzenie na granicy.

 

Opinia publiczna również zaczęła się buntować. Jak widać oni także nie popierają przyjęcia uchodźców. Na skutek zaistniałych ostatnio wydarzeń tysiące Greków wyszło na ulicę, by wesprzeć greckie służby, które za wszelką cenę starają się uchronić grecką granicę.

 

Greccy rolnicy także postanowili w jakiś sposób pomóc straży granicznej. Rolnicy spryskali graniczne ogrodzenia…świńskim moczem.

 

W sieci pojawił się filmik z całego zdarzenia.

Greccy rolnicy rozpylali mocz świński na #Grecji #Turcja na granicy😂

Myślę, że armia grecka powinna użyć tego do swoich kanonów wodnych. Nie tylko dla tzw. „Uchodźców”, ale także dla armii tureckiej, która pomaga.

-możemy przeczytać w opisie pod filmem.

Film można zobaczyć tutaj: KLIK

Wpadlibyście na to?

Źródło: politykanews.com

Foto: zrzut ekranu/Twitter.com

 Komentarze