Tak Krupa traktuje DZIECKO, gdy nikt NIE patrzy!

dziecko

Joanna Krupa chętnie zamieszcza zdjęcia swojej córeczki na Instagramie oraz pokazuje przy okazji jak urządziła wnętrze, a więc pokoik, gdzie śpi jej dziecko.

Modelka miesiąc temu urodziła swoje pierwsze dziecko, a dziewczynka ma na imię Asha.

Od kilku tygodni Joasia spełnia się więc w roli matki, ale nie zapomina o fanach. Ma z nimi stały kontakt za pośrednictwem Instagrama, gdzie publikuje urocze zdjęcia z maleństwem. W ostatnim czasie możemy zaobserwować jak Krupa dodała zdjęcie, na którym spędza czas z dziewczynką w jej pokoiku.

Prowadząca „Top Model” zdecydowała się na portrety z córeczką, gdzie wkrótce profesjonalna sesja zdjęciowa ujrzy światło dzienne.

 

Wnętrze pokoju dziecka utrzymane jest w jasnym kolorze, gdzie dominuje pudrowy róż. Uwagę zwraca królewskie łożeczko dziewczynki oraz urocze pluszaki. Joanna Krupa ma zdecydowanie gust do urządzania wnętrz. Asha-Leigh Presley Nunes zapewne otrzymje wszystko z górnej półki.

 

Fani bardzo pochlebnie komentują wystój pokoju dla dziecka!

„Cudownie”,

„Wszystko prześliczne”,

„Jak dom dla lalek, bajkowo”

„Wspaniała mama”,

„Przepiękna córeczka i mama”.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Nie żyje finalista „Mam Talent”. Miał zaledwie 30 lat

 

 

Warto również zwrócić uwagę na szeroki uśmiech Joanny Krupy. Widać, że modelka jest szczęśliwa i dobrze odnajduje się w nowej roli. Macierzyństwo jej służy, ponieważ rozkwita. Nic dziwnego, że chętnie dzieli się tymi wspaniałymi chwilami ze swoimi fanami.

 

https://www.instagram.com/p/B5iuJa2BBsS/

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze