Tak Małgorzata Godlewska „uczciła” rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zobacz!

Małgorzata Godlewska lubi prowokować i nie obawia się iść pod prąd wyrażając zdecydowane sądy.

Dziś, 1 sierpnia 2020 r. przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego uznawanego za jeden z najważniejszych zrywów w czasie II wojny światowej. Małgorzata Godlewska nie oszczędziła i tej rocznicy zamieszczając zdjęcie i wpis na swoim instagramowym profilu.

Już sama fotografia wyraża lekceważenie dla Powstania. Celebrytka wyraziła też opinię, że zryw był bezsensowny i skazany na porażkę:

 

Powstanie Warszawskie 🇵🇱, największy, zupełnie niepotrzebny heroiczny zryw, śmierć i rzeź miasta.

Dziś posłuchamy sobie o „istocie wolności” o tym, że wszystkie zwierzęta są wolne, ale niektóre są „wolniejsze” (umyslowo) od innych.

 

Godlewska w koszulce z symbolem Polski walczącej – https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/

 

Tą opinią wsadziła „kij w mrowisko” i sprowokowała internautów do bardzo burzliwej dyskusji. Wiele osób w mocnych słowach skrytykowało poglądy Godlewskiej:

 

Skoro jesteś taka odważna w swoich przekonaniach co do historii Polski, to podejdź dzisiaj do pierwszego Powstańca którego spotkasz i powiedz mu to samo, co napisałaś tutaj. Wtedy dopiero poznasz prawde, dlaczego do powstania doszło. Gdyby nie Oni, dziś byłabyś Niemką z polskimi korzeniami, do których z resztą pewnie nie chciałabyś się przyznać.

 

Nie wam ku*wa oceniać czy było potrzebne czy nie … Żyli pod potworną okupacją , chcrli byc wolni AA tą koszulkę ściągnij bo tylko znieważasz ten symbol

 

Wiesz co te Twoje polityczne posty czy mają być kontrowersyjne czy nie świadczy tylko o tym jaki ty masz brak szacunku do innych ludzi i osób które za wolnasc ginely w powstaniu. Wstyd i hańba. Masz tak spierdolony łeb że powinnaś go leczyć aż żal że jesteś pielęgniarka!

 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Godlewska pokazała jak naprawdę wygląda jej praca. Odrażające zdjęcia! (18+)

 

To tylko niektóre z komentarzy ostro atakujące Godlewską. Byli jednak i tacy, którzy docenili to, że Małgosia ma odwagę wyrazić niepopularną opinię. I zamiast dawać „laurki” za poświęcenie powstańców, zastanawia się, czy miało ono sens:

 

Mega szacun za odwagę, w wyrazaniu przykrej prawdy ❤️ jesteś wielka😍

 

Może i sensu nie miało jako tako, ale rozgłośniło sprawę polską , pokazało waleczność polskich żołnierzy , siłe walki , determinację .

 

Z przegranych Powstań trzeba wyciągnąć wnioski. Natomiast powinniśmy Świętować zwycięskie Powstania np. Powstanie Wielkopolskie.

 

Sama Godlewska nie odniosła się ani do pozytywnych, ani do negatywnych komentarzy na temat swojego wpisu.

POLECAMY: Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zobacz niezwykły teledysk „Czuwaj wiaro i wytężaj słuch”!

 Komentarze