„Tak naprawdę wcale nie jestem szczęśliwa”. Szczere wyznanie Moniki Richardson!

W marcu 2021 r. Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim.

Jak mówiła w wywiadach, pomimo wielu problemów, Monika Richardson była zaskoczona takim rozwojem sytuacji. Następnie pojawiły się plotki o związku Zamachowskiego z Gabrielą Muskała, a i Monika szybko znalazła sobie nowego partnera w osobie Konrada Wojterkowskiego.

 

Jeszcze w czerwcu 2021 r. pojechała z nim oraz z ich dziećmi (Monika ma syna i córkę, Konrad – jednego syna) do Hiszpanii. Jest to kraj, z którym dziennikarka jest bardzo związana, nie tylko skończyła iberystykę, ale też często tutaj przyjeżdża.

 

Hiszpania – czerwiec 2021, https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Teraz Richardson znów wybrała się do Hiszpanii, a jedno ze zdjęć podpisała #romántico. Można się więc domyślać, że wyjazd miał mieć charakter romantyczny. Niestety dziennikarka przyznała, że nie jest szczęśliwa!

 

Tym razem jednak nie chodzi o sprawy osobiste, a o… politykę!

 

Wącham słońce, leżę plackiem w morzu, staram się odpocząć, ale tak naprawdę wcale nie jestem szczęśliwa, bo w moim kraju padają ostatnie bastiony wolności, a ja i moi jesteśmy wobec tego bezprawia całkiem bezbronni. Może to nie ma znaczenia w długiej perspektywie, może powinnam wrzucić na luz, przecież martwienie się nic nie da. Nie umiem.

– napisała smutno.

 

Jak widać sprawy polityczne potrafią skutecznie zepsuć humor i to nawet w pięknych okolicznościach.

 

>>>Krzysztof Ibisz po raz trzeci został Panem Młodym! Kim jest jego żona?

 

https://www.instagram.com/p/CSey1-AMU29/Komentarze