Tak Paulina Sykut-Jeżyna spędza KWARANTANNĘ! „Można się nieźle spocić”!

Paulina Sykut-Jeżyna (39l.) zaprezentowała rozwiązanie, jak na świeżym powietrzu wykorzystać zachęcającą aurę i połączyć ją ze sportem bez wychodzenia z domu. Gwiazda zapewnia, że można się nieźle spocić!

Wielu celebrytów, ale i sportowców nie zwalnia tępa mimo szalejącej pandemii i społecznej kwarantanny. Jak się okazuje sposób zawsze się znajdzie na to, aby nie rezygnować z aktywności fizycznej. Swoim fanom udowodniła to prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna, która prezentuje przy tym swoją oszłamiającą sylwetkę.

 

Gwiazda Polsatu pokazała, jak jeździ na rowerze zamontowanym do trenażera. Trenażer to urządzenie, do którego wstawia się rower, mocuje tylne koło na specjalnych uchwytach i kręci w miejscu, nie martwiąc się o równowagę.

 

Dziennikarka chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie swoimi sposobami na domową kwarantannę. Przy ładnej pogodzie, prezenterka z przyjemnością spędza czas na tarasie. Wykorzystuje cizolację do zadbania o ogródek, wiosenne porządki czy właśnie trening.

 

„Kolejny sposób, by spocić się nie wychodząc z domu. Minęło parę lat od mojego startu w triathlonie. Rower czekał. Kondycja, jak się okazało, nie najgorsza. Przyzwyczajona do aktywności, nie jestem w stanie się nie ruszać”.

– napisała na Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna i opublikowała swoje zdjęcie na rowerze w blasku słońca.

 

Takie rozwiązanie to świetna alternatywa w soneczne i ciepłe dni, kiedy obostrzenia w związku z panującą pandemią wciąż nas dotyczą. Wtedy jazdę na rowerze można połączyć z opalaniem się. Miejmy tylko nadzieję, że kiedy nadejdą rzeczywiście wysokie temperatury wirus będzie już opanowany!

 

https://www.instagram.com/p/B-o4m9WpDZW/

 

ZOBACZ TEŻ:Przepiękny gest MAGDY GESSLER! Gwiazda rozdała 400…

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze