Tak teraz wygląda Elżbieta Zapendowska. To smutny widok!

Elżbieta Zapendowska stała się znana szerszemu gronu widzów dzięki udziałowi w programach telewizyjnych. Rolę jurora pełniła w produkcjach: „Idol”, „Jak oni śpiewają” i „Must Be the Music. Tylko muzyka”.

Trenerka wokalna i specjalistka od emisji głosu dała się zapamiętać jako zdecydowana i surowa jurorka. Zdarzało się, że uczestnicy ronili łzy po jej surowych ocenach. Jednak Elżbieta Zapendowska potrafiła też docenić i zmotywować.

Wiele osób zapamiętało jej telewizyjny wizerunek kobiety z  blond włosami do brody, najczęściej zaczesanymi na bok i okularami.

 

https://www.facebook.com/adam.frukacz/photos_all

 

Aktualnie Elżbieta Zapendowska szkoli osoby, które wystąpią w Opolu. Na fanpage Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu napisano:

 

Za nami pierwszy dzień warsztatów „Konkursu dla wokalistów. Przeboje al’dęte” z Elżbietą Zapendowską i Narodową Orkiestrą Dętą w Lubinie. Dziś laureaci naszego konkursu pracują nad scenariuszem koncertu, który będzie towarzyszył „Kawiarenkom z gwiazdami” w trakcie tegorocznego festiwalu.

 

Jednak zdjęcia z prób robią smutne wrażenie. Elżbieta Zapendowska jest tęższa niż zapamiętaliśmy ją z telewizji. Włosy ma dłuższe i niedbale spięte w kucyk.

Cóż, nie da się ukryć że specjalistka od emisji głosu ma już 74 lata. Wiele osób w jej wieku nie myśli już o aktywności zawodowej, więc pani Elżbiecie i tak należą się wielkie brawa.

 

https://www.facebook.com/muzeumpolskiejpiosenki

 

https://www.facebook.com/muzeumpolskiejpiosenki

 

https://www.facebook.com/muzeumpolskiejpiosenki/posts/4539903129355873Komentarze