Tak wygląda NAJWIĘKSZY PITBULL NA ŚWIECIE! Waży aż … KILOGRAMÓW

Tak wygląda NAJWIĘKSZY PITBULL NA ŚWIECIE! Waży aż…80 kilogramów. Okazuje się, że na co dzień jest bardzo mądrym, a zarazem troskliwym psem. Hulk, bo tak nazywa się Pitbulterrier jest pupilem Marlona i Lisy Grennanów.

Wielu z nas uważa, że pitbulle to bardzo groźne i agresywne psy. Nic bardziej mylnego. Odstrasza nas postura tej rasy, okazuje się jednak, że to niebywale mądre i posłuszne psy, które wychowane w należyty sposób nie robią nikomu krzywdy. 

Hulk waży około 80 kilogramów. Wszystko za sprawą specjalnej diety. Okazuje się, że gdy synek Lisy Marlona był noworodkiem, Hulk opiekował się nim jak własnym dzieckiem. Wielu znajomych było zdumionych faktem, że rodzice nie boją się zostawić malucha z tym olbrzymim czworonogiem. Lisa przyznaje, że nie ma żadnych podstaw do obaw. 

– Kiedy przywieźliśmy Jacksona do domu, Hulk był zawsze w pobliżu. Sprawdzał, co u niego, gdy mały zaczynał płakać. Jest doskonałym obrońcą i opiekunem. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego psa. Hulk naprawdę kocha naszego syna, widać to w jego oczach – dodaje mama Jacksona.

W domu Marlona i Lisy jest więcej Pitbullterierów. Marlon zawodowo zajmuje się szkoleniem właśnie tej rasy. Ze swoimi psami przyjeżdżają do niego zarówno policjanci, jak i celebryci czy milionerzy. Właściciel Hulka ma świadomość, że mimo sporej postury psa, może mu w pełni zaufać.

– Kiedy jesteś przywódcą stada, stawiasz jakieś ograniczenia, są zasady, których należy przestrzegać, wtedy nie ma się czego obawiać. Wszystko mam zawsze pod kontrolą – mówi Marlon Grennan.

A oto Hulk! Największy Pitbull na świecie 🙂

Źródło: Fakt, Wszystko Jasne

Zobacz też: 80-latek wyszedł na grzyby. Gdyby nie pies, już by nie żył

Zdjęcia: FacebookKomentarze