TAK wygląda teraz Robert Biedroń! Wielu nie może uwierzyć w to, co widzi na zdjęciu!

Odważna zmiana wizerunkowa Roberta Biedronia sprawia, że nie da się przejść obojętnie obok TEGO zdjęcia! Internauci porównują go do Michała Wiśniewskiego.

Polityk zapowiedział, że zbiera pieniądze dla fundacji sedex.pl, która słynie z promowania edukacji seksualnej. Robert Biedroń obiecał, że jeśli zbierze 10 tysięcy złotych, to przefarbuje włosy… NA CZERWONO!

Polityk dotrzymał słowa i w poniedziałek opublikował zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego, który przyczynił się do jego zniewalającej metamorfozy.

To jest mój manifest przeciwko brakowi bezpieczeństwa dzieciaków i młodzieży, przemocy i wystawiania ich na zagrożenia. Niektórzy powiedzą, że to niepoważne. Że europoseł, lider partii farbuje włosy na czerwono. A ja myślę, że niepoważne jest to, że europejskie państwo XXI w. nie zapewnia dostępu do rzetelnej edukacji przeciwko przemocy, radzenia sobie z molestowaniem przez dziewczynki i chłopców! Państwo, które nie przekazuje wiedzy nie dba o bezpieczną przyszłość pokoleń.

Napisał pod swoim zdjęciem na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Biedroń✌️ (@robertbiedron)

Internauci są zachwyceni jego nowym wyglądem!

Cudownie wyszło ❤️😍

Super look

Wyjątkowo pasuje ten czerwony! 😍

❤️❤️❤️ panie Robercie, jest pan niesamowity!
Fot. instagram.com/robertbiedron

Dodatkowo opublikował post na Facebooku. Politykuznał, że edukacja seksualna jest kluczowa w poczuciu bezpieczeństwa, byciu zdrowym oraz świadomym w podejmowaniu dorosłych decyzji.

Uważacie, że taka metamorfoza jest dobrą drogą ku dobremu? My jesteśmy zachwyceni tak odważnymi zmianami.

Źródło: o2.pl

Zobacz także: Uczniowie wrócą do szkół? ZNAMY STANOWISKO MINISTRA EDUKACJI!Komentarze