Tak zaczynał Justin Bieber! PO SIECI KRĄŻY NAGRANIE…

Justin Bieber to kanadyjski piosenkarz popowy/R&B, autor tekstów i aktor, laureat Nagrody Grammy 2015 oraz Brit Awards 2016. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Niewiele osób ma świadomość, od czego tak naprawdę zaczęła się kariera artysty.

 

 

 

Tak zaczynał Justin Bieber! PO SIECI KRĄŻY NAGRANIE…

Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 roku w Kanadzie. Dorastał w prowincji Ontario. Był uczeniem angielsko-francuskiej szkoły katolickiej Jeanne’a Sauvé’a w Stratford. W wieku dziecięcym zainteresował się muzyką. Szybko nauczył się grać na instrumentach klawiszowych, perkusji, trąbce oraz na gitarze. Dziś Justin ma rzesze fanek, wydał mnóstwo płyt. Prywatnie, jest szczęśliwym mężem modelki Hailey Bieber (jej nazwisko panieńskie to Baldwin).

 

 

 

Początki młodego wokalisty. Po sieci krąży nagranie Biebera… 

Scooter Braun, były dyrektor marketingowy So So De przypadkiem natknął się na nagranie Justina Biebera. Wokalista zrobił na nim piorunujące wrażenie. Braun zrobił wszystko, by skontaktować się z mamą chłopca. Był poruszony ogromnym talentem nastolatka spod Toronto. Niedługo później Scooter spotkał się z mamą Justina. Rok później na rynku ukazała się pierwsza EPka Justina, pt. “My World”

 

 

Zobacz również: Wyjątkowy gest projektantki! Eva Minge pomaga POLSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA!

Źródło, zdjęcia: YoutubeKomentarze